Duben 2010

Oblíbená barva jeho trička - jeho charakter

25. dubna 2010 v 11:23 | Renata |  Vysvětlivky
Co ti o ně prozradí ?


ZELENÁ : Tenhle outdoorový týpek má rád nekomplikované přirozené holky.Je romantický a věrný .

BÍLÁ : Je to přemýšlivý a idealistický typ, který touží po něžné přítelkyni, která ho bude rozmazlovat.

HNĚDÁ : Je spíš klidný a stojí nohama pevně na zemi.V lásce je smyslný,ale taky trochu pohodlný.

ČERVENÁ : Tenhle energický kluk je sexy a rád středem pozornosti.Ženu svých snů chce dobývat.

ŽLUTÁ : Pokud nosí rád žlutou,má jasné uvažování.Má rád chytré holky se smyslem pro humor.

FIALOVÁ: Nekonveční typ s velkou fantazií. Flirty nejsou nic pro něj. Touží po velké lásce.

MODRÁ: Je velmi spolehlivý, někdy i trochu chladný. Jako přítel je věrný a vášnivý.

ČERNÁ: S tímhle klukem se nikdy nebudeš nudit, i když je trochu egoistický a komplikovaný.


Jak zapůsobit na kluka? Co ho nebere? Poradíme!

24. dubna 2010 v 15:36 | Renata |  Vysvětlivky
Proč ještě nemáš kluka?

Kámošky trajdají po rozkvetlých loukách se svým milým, a ty nemáš jediného ctitele? Vypátrali jsme nejčastější chyby, které děláš, a bráníš tak klukům, aby zjistili, že jsi - minimálně - ta pravá:-)! Infantilní smíšek.

KDE TO DRHNE: Jestli ses do povědomí spolužáků zapsala jako "Nikýska, která má mocinky láda svoje belušky Denisku, Haničku a Peťulku, nejladši papá pizzu a nemá láda květáček, páč je fůůj", nediv se, že se ti kluci vyhýbají obloukem. Šišlání fakt není sexy. "Bára od nás ze třídy je krásná holka. Jenomže se pořád všemu hloupě chichotá, před písemkou si staví na lavici růžovýho medvídka pro štěstí a na xchatu má přezdívku Angel_pusinka. Máme z ní s klukama děsnou srandu," popisuje dětinské prohřešky sedmnáctiletý Pavel.

JAK Z TOHO VEN: Vyházej ze školního batohu plyšáky a na sešitové obaly přestaň lepit třpytivé samolepky. Nehihňej se a nenapodobuj slovník čtyřletý ségry. Když se proměníš z infantilního dítěte v cool slečnu, nápadníci se o tebe poperou jak malí kluci:-).Nedbalý vzhled

KDE TO DRHNE: "Mojí noční můrou je holka, která páchne potem, má srostlý obočí a na tričku skvrnu od zubní pasty," vypadlo nedávno z osmnáctiletého bráchy mé kamarádky Lucky. Jasně, vzhled není ve vztahu to nejdůležitější. Nikdo taky netvrdí, že si máš z pokojíčku udělat soukromý kosmetický salon. Stačí, když budeš upravená a svěží.

JAK Z TOHO VEN: Používej antiperspirant, protože nikdo nechce chodit 's tou, co smrdí'. Měj vždy po ruce žvýkačky pro případ, že se tvůj idol mihne na školní chodbě zrovna ve chvíli, kdy jsi dojedla chleba s česnekovou pomazánkou, který ti máma připravila k sváče. A i když se ti večer nechce, umyj si vlasy. Mastné háro ti na kráse nepřidá.Ledová královna

KDE TO DRHNE: Kamarádi by za tebe dýchali, protože vědí, že jsi správná holka, která nezkazí žádnou legraci. Máš ale problém navázat kontakt s cizími lidmi. Působíš na ně nepřístupně a odtažitě, možná i trochu namyšleně. Za kamennou tváří pravděpodobně skrýváš vlastní nejistotu a malé sebevědomí. Připadá ti trapné usmívat se na cizí, natož na kluka, který se ti líbí.

JAK Z TOHO VEN: Usmívej se, komunikuj, buď zvědavá! Když ho potkáš, pro začátek nasaď na tvář lehkého přátelského smajlíka:-). Při pokecu s ním se netvař znuděně a dívej se mu do očí. A vyptávej se. (Fakt děláš karate, jó?) Klukům se líbí, když se o ně holka zajímá, připadají si důležití:-).Dvě "P"

KDE TO DRHNE: Místo pověstných pěti P máš dvě. Jsi povrchní a pomlouváš. "Totálně mě znechutí, když s sebou holka všude tahá drbací kroužek svých kámošek. Pomlouvání je hrozná věc. A taky to, když žije jen vymetáním diskoték nebo řeší otázky typu: Nejsem moc tlustá? Nezdá se ti, že Katce to žlutý tričko vůbec nesluší? Ty chceš koupit popcorn? A víš, kolik má kalorií? Taková holka fakt není vhodný materiál pro vztah," tvrdí devatenáctiletý Petr.

JAK Z TOHO VEN: Když budeš pomlouvat, tvůj vysněný kluk se tě neodváží oslovit. Co kdybys ho odmítla a vzápětí zdrbla? Kluci se bojí kritiček a ještě víc prázdných bárbín, které zajímá jen péče o zevnějšek. Začni vnímat svět kolem a neřeš hlouposti.Drsoňka a la kluk

KDE TO DRHNE: Pětka z matiky? No a...? To se vsákne. Zradila tě kámoška? Ať se jde bodnout. Všechno máš na háku. Platíš za rebela třídy, odsekáváš učitelům a po škole chodíš s klukama na pivko. Když tě někdo naštve, okamžitě vystartuješ: "Chceš ránu?" Se spolužačkami si nerozumíš, protože tě nebaví nákupy ani tříhodinové kecání o klukách. Oblečení neřešíš, v šatníku máš pár hoperských kalhot a tmavé mikiny.

JAK Z TOHO VEN: Kluci tě berou jako inventář party a oslovují tě důvěrně "vole". Je to proto, že v tobě vidí spíš kámoše než objekt milostné touhy. Zřejmě jim u tebe chybí víc holčičí něžnosti nebo sex-appealu. Nemusíš kvůli tomu vyházet oblíbené streetové oblečky a navléct se do růžové sukně. Stačí změnit přístup k životu a brát ho víc žensky. Neboj se ukázat city a přiznat, že jsi zamilovaná nebo že je ti zrovna do pláče.Příliš dokonalá

KDE TO DRHNE: Vypadáš naprosto fantasticky a z fleku by ses mohla přihlásit do soutěže miss. Nejsi nafoukaná, máš partu skvělých přátel, na které je spolehnutí, ve škole ti to pálí. Víš, co chceš, nebojíš se říct svůj názor a jsi nejoblíbenější holka ze třídy. Chodíš do kurzu francouzštiny, na party s kamarády i do basketbalového kroužku. Jenže - s nikým nechodíš!

JAK Z TOHO VEN: Kde je problém? Jsi prostě příliš dokonalá a kluci se tě bojí oslovit. Předem si totiž říkají, že na takovou skvělou holku, jako jsi ty, nemají. Svazuje je strach z toho, že bys jejich pozvání na kafe stopro odmítla. Když se ti někdo zalíbí, prolom ledy jako první a neboj se začít s ním flirtovat. Taky by ses určitě bála oslovit Brada Pitta:-)!PROČ nemáš kluka? Pohled z druhého břehu:-)

"Protože jsme nedostatkový zboží:-)! Ale ujišťuju tě, že i pro nás kluky je to peklo! Bydlím v Práglu, kde žijí tisíce nezadaných mladých holek, tedy vlastně mých potenciálních partnerek, ale stačí si udělat malý experiment: počkat čtvrt hoďky u výstupu z metra a pátrat v tom davu po nějaké slečně, která nevypadá jak podle modelkovský šablonky a její výraz neříká: ,Jestli ti venku neparkuje sporťák a tvůj nejlepší kámoš není Sámer Issa, tak na mě, brouku, zapomeň...' Máme to taky těžký!" říkají kluci.


For women or girls: SOS na různé situace with boy

24. dubna 2010 v 15:15 | Renata |  Vysvětlivky
MALÉ RADY, když ...


Mlčíte jako ryby!
To ticho je hrozně nepříjemné. Jazyk jako by ochrnul. K tomu se na obou stranách přidá dávka stydlivosti a nervozity. Nikdo ale musí začít - v nejhorším případě ty!

PRVNÍ POMOC: To, co se mezi vámi děje, se na první schůzce stane 99% lidí. Přitom existuje 1000 věcí, které byste o sobě vzájemně chtěli vědět. Člověk jen neví, jak má začít, ať už je to ze strachu, že mu selže hlas nebo protože nechce říct nic hloupého. V takových případech se hodí tři zlaté "JKC otázky": Jaký film jsi naposled viděl?Kam půjdeš o víkendu? Co děláš po škole? Uvidíš, že ho tvoje otázky uvolní a vylákají z jeho ulity.

SOS věta: "Kterou hudební skupinu máš nejradši?"Mluví o své bývalé!
Už půlhodiny mluví o své skvělé bývalce. Samozřejmě ti to leze na nervy. Musí o tom mluvit zrovna teď a navíc s tebou?

PRVNÍ POMOC: Zdá se, že ho smutek a bolest z rozchodu ještě úplně neopustily. A nebo na tebe chce udělat dojem, jaký je super kluk, protože už měl holku. Ale nenech se tím znejistit, protože on chce možná je "vést konverzaci" a nenapadá ho nic lepšího. Konec konců, rande má přece s tebou ne se svojí ex, nebo ne?

SOS věta: "Pokud bychom spolu někdy začali chodit, doufám, že o mě budeš své nové přítelkyni taky tak zaníceně povídat jako právě teď vykládáš mně o své bývalé."Vůbec mu nerozumíš!
Je nadšený u "boxu" a ve svém volném čase chodí "kajkovat" (z anglického kite-drak, jde o ježdění na prkně na vodě pomocí paraglidového křídla). O čem to sakra mluví? Vůbec mu nerozumíš a bojíš se zeptat.

PRVNÍ POMOC: Jasně, máš strach, že se ztrapníš, když otázkami projevíš svoji neznalost. Proto ho posloucháš, aniž bys měla tušení, o čem to vlastně mluví. Seber se a klidně se ho zeptej - i když to bude znít naivně. Svým zájmem o jeho koníčky u něj zaručeně zaboduješ! Kluci jsou totiž nadšení, když můžou holkám něco vysvětlovat.

SOS věta: "Já jsem sice ještě nikdy nebyla na fotbalovém stadionu, ale pár vypracovaných sportovců by se mi určitě líbili."Jeho styling je úplně mimo!
Co se stalo? Naposled, když jste se viděli, vypadal super ležérně. A dneska přišel v kostkovaných kalhotách a ulízlém účesu. Vypadá, jako by ho někdo vyměnil.

PRVNÍ POMOC: Vždyť jde jen o oblečení! Tobě už se taky určitě stalo, že jsi prostě ve své šatní skříni sáhla poněkud vedle, ne? Možná předtím musel navštívit babičku a nechtěl vaši schůzku odmítnout. Nebo mu jeho mladší sestra špatně poradila? Existuje tisíce důvodů. A kromě toho, kdo ví, jak se mu líbí tvoje oblečení? Anebo kolikrát tě uvidí ve tvých domácích oblečcích? Určitě budeš ráda, až jednou přijde v neděli odpoledne s filmy na DVD, že se taky nemusíš nějak extra oblékat, Takže buď milosrdná a přimhuř jedno oko. Bude ti vděčný.

SOS věta: Nech to být! Někdy je lepší nic neříkat!Jsi nešikovná!
Jeden krátký nešikovný pohyb rukou a ty jsi mu do klína převrhla svoje pití. Takovej trapas!

PRVNÍ POMOC: Nezoufej, převržená sklenička není žádné drama, ani když skončila na jeho kalhotách. Podej mu kapesník a omluv se. Pokud má o tebe opravdu zájem, tak ho jedna vykydnutá limča nebo jiná nehoda neodradí. Dej mu raději najevo, že máš smysl pro humor.

SOS věta: "Promiň, trošku se mi z tvojí přítomnosti třesou ruce."Začne tě osahávat!
Nesedíš vedle něj ani dvě minuty a už ti položil ruku na koleno. Pokouší se ti dát ruku kolem ramen a políbit tě.

PRVNÍ POMOC: Nečekej, až ti jeho přílišná náklonnost bude nepříjemná. Dej mu najevo, že jsou hranice, které prostě nesmí překročit. Ty udáváš tempo a pokud mu to vadí, tak s tebou od začátku nemá dobré úmysly.

SOS věta: "Hej zpomal! Nejsi náhodou příbuzný s Casanovou?"Neustále se červenáš?
Cítíš, jak začínáš rudnout a je ti to hrozně nepříjemné. Nejraději bys rychle utekla.

PRVNÍ POMOC: Červenání je bohužel tělesná funkce, která se dá jen velmi těžko potlačit. Nejprve se zhluboka nadechni, napij se trošky studené vody a snaž se být klidná. Věř tomu, ž většině kluků se líbí, když holka zčervená. Probouzí to v nich jejich ochranitelský instinkt. Místo toho, aby ses styděla můžeš své červenání využít k flirtování.

SOS věta: "Už se zase červenám! To se mi stává, když se bavím s hezkým klukem."Mluví jen o sobě!
Už přes půlhodiny mluví jen a jen o sobě. Co všechno umí, jak je dobrej a ve škole a co všechno chce udělat a vůbec.

PRVNÍ POMOC: Vlastně ti to přijde dost zajímavé. Chceš se o něm dozvědět víc a pořádně ho poznat. Jenže proč se taky nezajímá o tebe? A proč každou druhou větu musí začínat slovem "já"? Přehlídka jeho ega. Anebo je možná jen hodně nervózní a mluvení mu pomáhá nervozitu překonat. Vyzkoušej ho a snaž se přejít na jiné téma. Pokud to nezabere, navrhni, že změníte místo, to ho od jeho "já témat" na chvíli odláká.

SOS věta: "Cože, rozuměla jsem ti správně - tvoje druhé jméno je Superman?!"Nemáte nic společného!
Líbí se ti sice, jak mu ležérně padají vlasy do čela, ale zatímco ty ráda čteš, on radši paří na rockových koncertech, ty ráda cestuješ a on byl nejdál u babičky za humnama ... Nemáte skoro nic společného a ty máš pocit, že jeho světu skoro vůbec nerozumíš.

PRVNÍ POMOC: Pro něj je taky všechno nové. Musíte se snažit vyjít jeden druhému vstříc, pokud nechceš, pokud nechceš, aby vaše diskuze skončili hádkami. Dej mu jednu ze svých knih a zkus si poslechnout jedno z jeho oblíbených CD. Důležité je umět kompromisy.

SOS věta: "Co kdybych ti půjčila svou oblíbenou knížku a ty mi půjčil nějaké rockové cérečko? Možná jsme přece jen na stejné vlnové délce a jen o tom nevíme."Kouká někam jinam!
Ty, on a mezi vašima zamilovanými pohledy blikající světlo svíček. Pak se ale kradmo podívá na sexy blondýnu u stolu napravo. Takhle to přece nejde!

PRVNÍ POMOC: Nerozčiluj se! Kluci jsou prostě takoví. A dokud spolu nechodíte, nemůžeš mu to mít za zlé. Ty si taky prohlížíš cizí kluky - jen ne tak nápadně. My holky jsme v tomhle směru prostě šikovnější. Nedělej z toho tragedii a dej mu najevo, že je tady s tebou, ne s nějakou kočkou odvedle.

SOS věta: "Páni, ta blondýna vedle má pěknej účes! Ten můj ale taky není k zahození, ne?"


Co se klukům na holkách líbí?

24. dubna 2010 v 14:26 | Renata |  Potěšení
Co se klukům na holkách líbí?


1. Když se nebojí a první se ujmou iniciativy - Zavolají nebo navrhnou rande.

2.Když zčistajasna kluka políbí.

3. Dokážou dát klukům pocit, že jsou nejlepší na světě.

4. Umí poslouchat třeba pětkrát za sebou ody na ten super fotbalový zápas v televizi.

5. Udělá jim dobře tu a tam nějaký kompliment.

6. Milují, když dokážou kluky hladit a šimrat na zádech.

7. Když pošlou zaláskovanou smsku.

8. Zbožňují, když jsou holky voňavé a upravené.

9. Když s klukem sledují thriller a vystrašeně se při tom k němu tisknou.


Co se klukům nelíbí na holkách?

24. dubna 2010 v 13:53 | Renata |  Na co pozor
Co se nelíbí klukům na holkách?


1-Opilá holka. 99% kluků se shodlo ne tom, že pohled na opilou holku je fakt HNUS!

2-Věčná pesimistka, která v jednom kuse tvrdí, že je hnusná, tlustá a přitom chce slyšet opak

3-,,LIÁNA OBECNÁ", která se v jednom kuse potřebuje po někom plazit

4-zarytá faninka, která omdlívá ,kdykoliv někde zahlédne Tokio Hotel a podobně. Nebo se nedej bože hystericky rozbrečí!

5-Pravěká žena, ke které ještě nedorazila informace o vymoženosti jménem depilace.

6-Stíhačka, která sjede svého kluka za cokoliv klidně i před ostatními kluky!

7-Zasvěcená intelektuálka, která už ve 13 ví o sexu tolik, jako kdyby ho provozovala minimálně od 10let.

8-Hihňalka,která se chichotá všemu a pořád, a shlukuje se do skupinek s podobně postiženými holkami.

9-Nekritická exotika, která všem pyšně ukazuje piercing v pupíku, i když ho není přes její špeky ani vidět.

10-Mastňačka! Jak jinak nazvat holku, která si ,,umyje" vlasy jen, když ji překvapí nečekaný deštík.


Kam se kluci dívají jako první? %

24. dubna 2010 v 13:31 | Renata |  Vysvětlivky

32% kluků odpovědělo ''nejdůležitější jsou oči''

20% na obličej a nemusí být krásný,stačí,když jim bude sympatický

14% klučičích pohledů směřuje na pěkně vytvarovaný zadeček

11% kluků zabere na pěkný úsměv

9% kluků řeklo,že je důležitější pohoda vyzařující z holky ne super postava

7% na rozpuštěné vlasy

5% kluků sleduje naše ruce,jsou-li upravené, je to prý sexy :-)

2% kluků sledují naše prsa ...


32 přikázání lásky... :-*

24. dubna 2010 v 13:05 | Renata |  Vysvětlivky

1) Dá -li děvče chlapci facku, může jí ten chlapec líbat tak dlouho dokud chce.

2) Zhasne -li děvče chlapci sirku, chce náležet jenom jemu

3) Líbá -li děvče chlapce se zavřenýma očima, miluje ho

4) Z polibku poznáš, rádo - li Tě děvče má

5) Šlápnutí (lehce) na nohu - vyznání lásko

6) Vypláznutí jazyka - Miluje Tě

7) Kašle - li děvče při polibku, chce náležet jinému

8) Má - li děvče ve vlasech květ, může být milována všemi

9) Pohrávání s vlasy - máš mě ráda???

10) Kousnutí do ruky - žárlím

11) Dívá - li se chlapec do očí - náleží jen tobě

12) Dívá - li se chlapec do očí - touží po tobě

13) Líbá - li Tě chlapec dlouho, miluje Tě

14) Ohne - li Tě chlapec při polibku, chce víc

15) Směje - li se při polibku - je šťasten

16) Když se dívka při polibku trápí - zaslouží se jej

17) Dívá - li se chlapec na Tebe dlouho, líbíš se mu

18) Od násilného polibku, dostaneš větší chuť

19) Chlapce při polibku nesmíš odtrhnout

20) Žárlí - li chlapec, dej mu polibek

21) Polibek na ruku je pro chlapce trápení

22) Tiskne - li Tě chlapec do náruče, odhaluj se

23) Lásku neodpírej

24) S každým se nemiluj

25) Když se děvče olízne, chce polibek

26) Polibek není hřích

27) Polibek ve tmě je nejsladší

28) Chlapec při polibku obejme dívku levou rukou a pravou ji vezme lehce za ňadra

29) Polibek se musí opakovat, jelikož je nutný pro mládež

30) Děvče má mít při polibku zavřené oči

31) Hodinky číselníkem dolů - zamilovaní

32) Kdo lásku zakazuje, je blázen a žárlivec


 :-)Uvědom si Kiss

24. dubna 2010 v 12:52 | Renata |  Vysvětlivky

1. Polibek na ruku ...... Ctím tě.

2. Polibek na tvář ...... Chtěl bych, abychom zůstali přátelé.

3. Polibek na šíji ...... Chci tě.

4. Polibek na rty ......Miluji tě.

5. Polibek na ucho ...... Jen si s tebou pohrávám.

6. Pohledy do očí ...... Polib mě.

7. Hraje si s tvými vlasy..... Bez tebe nemůžu žít.

8. Má ruce kolem tvého pasu ........Vychutnám si tě.


TŘI DOBRÉ RADY

1. Pro dívky: Když je na tebe chlap drzý, zpohlavkuj ho.

2. Pro chlapce: Když tě dívka pohlavkuje, polib ji.

3. Pro dívky a chlapce: k líbání nepatří oči - kdo je má otevřené,často přehlédne to nejdůležitější.


ZÁSADY SPRÁVNÉHO LÍBÁNÍ

1. Neptej se zda smíš líbat. Prostě to jen udělej, nebo jdi od toho.

2. Využij každé vhodné i nevhodné příležitosti k líbání.


NEZAPOMEŇ!!!!!!!!!!

Růže je růže, fialka zůstane fialkou. Polibek však není žádným polibkem bez řádné dávky vášně. Proto otevři ústa, zavři oči a líbej, líbej, líbej - opakování je matkou znalosti.


Rači psa nebo muže?:D Zhoďnoťte humorně :D

24. dubna 2010 v 12:35 | Renata |  Potěšení
V čem jsou psi lepší než kluci?

* čím později přijdeš domů, tím radostněji tě vítá

* pes se místo procházky nebude chtít dívat na MS v hokeji

* pes nekomentuje vzhled tvých kámošek

* pes tě považuje za zábavnou, i když máš opici

* pes si rozumí s jinými psy


V čem jsou psi a kluci stejní?

* sluší jim chlupatá hruď

* nesnášejí, když je držíš zkrátka

* nemůžeš jim svěřit své kapesné

* nikdy nevíš, co si doopravdy myslí


V čem jsou kluci přece jen lepší než psi?

* sexuální vztah s klukem není společností zavrhován

* kluci vypadají v oblečení líp než psi

* přední tlapy kluka bývají zábavnější, než psí pac!


 :D18 důvodů proč dát čokoládě přednost před muži

24. dubna 2010 v 12:11 | Renata |  Potěšení

•1. Čokoláda se především velmi snadno sežene...

•2. Čokoláda uspokojí, i když je měkká.

•3. Po čokoládě neotěhotníte.

•4. Čokoládě ani vám vlastně vůbec nevadí, když jemně kousnete do oříšků.

•5. Můžete ji jist bez problémů i za jízdy autem.

•6. Čokoládu můžete vychutnávat i v přítomnosti maminky.

•7. Před čokoládou nemusíte nikdy nic předstírat.

•8. Čokoládu můžete mít v každou denní i noční hodinu.

•9. Čokolády můžete mít tolik, kolik jen chcete.

•10.Na čokoládu nejste nikdy příliš mladá ani stará.

•11.Čokoláda může ležet na psacím stole, aniž by rozčilovala kolegy.

•12.S čokoládou se vám do úst nedostane žádný chlup.

•13.Můžete mít tolik druhu čokolády, kolik jen chcete.

•14.S čokoládou neprobudíte sousedy.

•15.Tabulku čokolády nemusíte mýt, než ji začnete jist.

•16.Pojídání čokolády trvá tak dlouho, jak jen chcete.

•17.Čokoládě nemusíte stále říkat, jak byla dobrá.

•18.U čokolády je velikost lhostejná, protože je skvělá vždycky.


Pár vtipných odpovědí jak ho odpálkovat

24. dubna 2010 v 11:48 | Renata |  Frustrace
Občas tě nějakej otravnej kluk pozlobí nějakou nepříjemnou otázkou? Tak ho vtipně odpálkuj! Tady jsou nějaký rady:

Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.

Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahého, umřu smíchy.

Kluk: My jsme přece v baru za stejným účelem!
Holka: Jasně, jdeme sbalit nějaké roštěnky!

Kluk: Neviděli jsme se už někde?
Holka: Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!

Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Oboje: každý k sobě!

Kluk: My jsem se už někde viděli?
Holka: Jasně, proto už tam nechodím.

Kluk: Pro tebe půjdu až na kraj světa.
Holka: A můžu tam do tebe strčit?


Zjistěte svoje přednosti! oči/vlasy

24. dubna 2010 v 9:36 | Renata |  Potěšení
Pokud jde o holčičí vzhled, kluci se někdy fakt chovají jako zvířátka. Jejich pudy jsou holt silnější než rozum - což dá rozum:-) Ale neboj, Girl! zjistilo se, že se kluk ještě stejně pořád holce podívá dřív do očí než do výstřihu. No stres!


Oči
Pro 99,9 % kluků jsou tvoje kukadla nejdůležitějším ukazatelem krásy! Pánové mají zkrátka pocit, že oči jsou zrcadlem holčičí duše, a i když tě někdy přepadne schíza, že kluky stejně zajímá jen SEX, věř tomu, že na oči ještě pořád dají úplně nejvíc! A víš, jaká barva u nich vede?

MODRÉ OČI Modrá je dobrá, dokonce ta nej! Zdobí tvoje očka super blue color? Pak si může tvoje dušička klidně střihnout tanec vítězů! A čím světlejším odstínem modré se pyšníš, tím líp! Mít oči průzračně modré jako moře? Bezva! V tomhle pohledu se "utopí" i ten nevíc cool machr!

ZELENÉ OČI Tahle barva vypovídá mnohé o spoustě nevybité energie, kterou v sobě skrýváš! Zelená je barvičkou elánu a radosti, což všichni sebevědomí borci jednoznačně ocení! Kluci prostě milují holčičí smích a touží po dobrodružství, k němuž je tvůj kočičí pohled doslova vybízí!

HNĚDÉ OČI Jestli na kluky něco stopro zabírá, pak je to pohled plaché laňky! Barva tvých očí probouzí v chlapících ochranářské pudy, pocit příjemného tepla i holčičí hlubokomyslnosti. Zkrátka a dobře - s těmihle kukadly tě žádný kluk rozhodně nebude mít za pouhou hlupačku!

Sexy hříva
Vlasy jsou "korunou krásy" a každého týpka zaujmou už z dálky! Kluci nejvíc sledují délku a barvu našich vlásků. Co se stupně odbarvenosti týče, u kluků kupodivu zvítězily hnědovlásky před blonckami! Ve střihu se zase potvrdila známá pravda, že lepší je mít háro delší než kratší...

HŘEBÍK, NEBO VLNOBITÍ? Máš vlasy rovné jako hřebíky? Pak jsi v očích kluků zařazena do kategorie princezen! Pokud tě po ránu rozčilují nepravidelné větší vlny, taky nemáš důvod k panice - klukům to přijde sexy! Jediné, co je bohužel OUT, jsou andílkovské kudrliny rolující se až do výšky uší. To fakt sorry...

SPRÁVNÁ DÉLKA Kam až kadeřnici dovolit střihnout? Zkrátit si konečky a rychle pryč, nebo rovnou sáhnout po "mašince"? Prrr! Pokud tě napadl úlet nechat si hlavu ostříhat "na ježka", radši na to zapomeň! Průzkum totiž ukázal, že u kluků vedou spíš romantické víly než "holé lebky", ale to se dalo čekat. A jaká délka je podle kluků ideální? Vítězí zlatá střední cesta! Nejvíc cool je háro šmiklé na ramena nebo lehce pod ně. Na příliš krátkém sestřihu kluci nic extra holčičího nevidí a vlasy až na zadek je prý taky nenadchnou. Zavděčit se jim teda fakt není snadné!

ZAPLÉST - ROZPUSTIT? Nejen délka vlasů je pro kluky důležitá. Pánové už dokonce sledují i náš vlasový styling! Dva copy je kupodivu moc neberou - s těmi radši pryč! Vysoko vyčesaný drdol v nich zase vzbuzuje pocit holčičí namyšlenosti, a tak by ho zkousli maximálně na noční slavnostní párty, ale ne přes den. Co tyhle machýrky tedy doopravdy bere? Z účesů vlastně jen obyč culík vyčesaný do střední výšky hlavy. U kluků totálně vedou hlavně jednoduše rozpuštěné, umyté a dobře rozčesané voňavé vlásky! Prostě klasika:-)


Na co se rači neptat svýho kluka?!

23. dubna 2010 v 20:48 | Renata |  Na co pozor
Na co se ho nikdy neptat:

 "Mají mě tvoji kámoši rádi?" Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!

"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?" Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.

"Proč nejsi romantičtější?" Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.

"Chodíme spolu?" I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).

"Líbám líp než tvoje bejvalá?" Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!

"Miluješ mě?" Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda! 

Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:
"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.:-)


Tipy jak vyjádřit nesympatii slovy...xD

23. dubna 2010 v 18:35 | Renata |  Frustrace
 • Jseš trapnej jak kolečka u snowboardu!
 • Jseš jako sluníčko... nedá se na Tebe dívat!
 • Lásko, jseš tak velkej machr, že si o Tobě nechávám zdát. A věř mi, že takový noční můry jsi v životě nezažil!
 • Vykřikni nahlas svoje jméno! Vykřikni slovo JE! Vykřikni sprosté slovo! Co Ti vyšlo?
 • To, že Ti občas něco nedojde, není chyba České pošty.
 • Jsi trapnej jako stěrače u ponorky!
 • Nemáš náhodou dvojče? Takhle blbej nemůže bejt jeden!
 • Připomínáš mi rozkvetlou jarní louku... Na tu jsem taky doslova alergická!
 • Kupoval by sis boty, kdybys neměl nohy? Ne? Tak proč si kupuješ slipy?
 • Ty staré plesnivé povidlo s inteligencí německého ovčáka po transplantaci mozku, strč si koule mezi dveře a bouchni! (dost odvážné)
 • Máš IQ bublajícího bláta!
 • Jseš trapnej, ale ještě o tom nevíš.
 • Máš IQ houpacího koně!
 • Jseš tady potřebnej jako automat na kondomy ve Vatikánu.
 • Ještě slovo a bude facek jak v americkém filmu!
 • Kdybych věděl, kterej úchyl mi dal číslo na Tebe, řekl bych mu, že proti Tobě nemá konkurenci!
 • Kdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku!
 • Jseš trapnej jak pumpička na tank!
 • Viděl jsem Tvou budoucnost! Vidím luxusní vilu, Mercedes, bazén, krásnou manželku. Vidím také Tebe, stojíš tam a čumíš na to všechno dírou v plotě.
 • Pozor! Inteligence běží za tebou! ... Bohužel jsi rychlejší.
 • Jseš blbej jak tágo na ping-pong!
 • Nádherné tělo, chůze jak dáma, škoda, že v hlavě je sláma! (na holku)
 • Každé ráno, když se dívám do zrcadla, je mi trapně. Jsou to chvíle, kdy si vzpomenu na Tebe a jsem ráda, že je na světě horší ksicht než ten můj!
 • Kluci jsou jako cibule - loupeš jednu slupku za druhou a to, co nakonec zbude, je k pláči.
 • Kdyby blbost nadnášela, tak Ty bys byl Superman!
 • Někdo má a někdo nemá ... mozek ... a ty už si ho taky pořiď!
 • Čau lásko, přeju Ti šťastný a veselý nový rok a doufám, že mi v něm dáš konečně pokoj.
 • Čau, nevím, kdo jsi, ale vím podle toho inzerátu, že jsi buzík. (ú)
 • Jsi jako pták. Furt někde lítáš a všechno posereš!
 • Neptali jste se mě, jestli se chci narodit, tak mi nerozkazujte, jak mám žít!
 • Miluju Tě, miláčku, jako rajskou omáčku, miluju Tě vřele, jako kráva tele, miluju Tě střídavě, jako kobyla hříbě, miluju Tě hůře, jako slepice kuře, nemiluju Tě vůbec, protože jsi blbec!