Zjistěte svoje přednosti! oči/vlasy

24. dubna 2010 v 9:36 | Renata |  Potěšení
Pokud jde o holčičí vzhled, kluci se někdy fakt chovají jako zvířátka. Jejich pudy jsou holt silnější než rozum - což dá rozum:-) Ale neboj, Girl! zjistilo se, že se kluk ještě stejně pořád holce podívá dřív do očí než do výstřihu. No stres!


Oči
Pro 99,9 % kluků jsou tvoje kukadla nejdůležitějším ukazatelem krásy! Pánové mají zkrátka pocit, že oči jsou zrcadlem holčičí duše, a i když tě někdy přepadne schíza, že kluky stejně zajímá jen SEX, věř tomu, že na oči ještě pořád dají úplně nejvíc! A víš, jaká barva u nich vede?

MODRÉ OČI Modrá je dobrá, dokonce ta nej! Zdobí tvoje očka super blue color? Pak si může tvoje dušička klidně střihnout tanec vítězů! A čím světlejším odstínem modré se pyšníš, tím líp! Mít oči průzračně modré jako moře? Bezva! V tomhle pohledu se "utopí" i ten nevíc cool machr!

ZELENÉ OČI Tahle barva vypovídá mnohé o spoustě nevybité energie, kterou v sobě skrýváš! Zelená je barvičkou elánu a radosti, což všichni sebevědomí borci jednoznačně ocení! Kluci prostě milují holčičí smích a touží po dobrodružství, k němuž je tvůj kočičí pohled doslova vybízí!

HNĚDÉ OČI Jestli na kluky něco stopro zabírá, pak je to pohled plaché laňky! Barva tvých očí probouzí v chlapících ochranářské pudy, pocit příjemného tepla i holčičí hlubokomyslnosti. Zkrátka a dobře - s těmihle kukadly tě žádný kluk rozhodně nebude mít za pouhou hlupačku!

Sexy hříva
Vlasy jsou "korunou krásy" a každého týpka zaujmou už z dálky! Kluci nejvíc sledují délku a barvu našich vlásků. Co se stupně odbarvenosti týče, u kluků kupodivu zvítězily hnědovlásky před blonckami! Ve střihu se zase potvrdila známá pravda, že lepší je mít háro delší než kratší...

HŘEBÍK, NEBO VLNOBITÍ? Máš vlasy rovné jako hřebíky? Pak jsi v očích kluků zařazena do kategorie princezen! Pokud tě po ránu rozčilují nepravidelné větší vlny, taky nemáš důvod k panice - klukům to přijde sexy! Jediné, co je bohužel OUT, jsou andílkovské kudrliny rolující se až do výšky uší. To fakt sorry...

SPRÁVNÁ DÉLKA Kam až kadeřnici dovolit střihnout? Zkrátit si konečky a rychle pryč, nebo rovnou sáhnout po "mašince"? Prrr! Pokud tě napadl úlet nechat si hlavu ostříhat "na ježka", radši na to zapomeň! Průzkum totiž ukázal, že u kluků vedou spíš romantické víly než "holé lebky", ale to se dalo čekat. A jaká délka je podle kluků ideální? Vítězí zlatá střední cesta! Nejvíc cool je háro šmiklé na ramena nebo lehce pod ně. Na příliš krátkém sestřihu kluci nic extra holčičího nevidí a vlasy až na zadek je prý taky nenadchnou. Zavděčit se jim teda fakt není snadné!

ZAPLÉST - ROZPUSTIT? Nejen délka vlasů je pro kluky důležitá. Pánové už dokonce sledují i náš vlasový styling! Dva copy je kupodivu moc neberou - s těmi radši pryč! Vysoko vyčesaný drdol v nich zase vzbuzuje pocit holčičí namyšlenosti, a tak by ho zkousli maximálně na noční slavnostní párty, ale ne přes den. Co tyhle machýrky tedy doopravdy bere? Z účesů vlastně jen obyč culík vyčesaný do střední výšky hlavy. U kluků totálně vedou hlavně jednoduše rozpuštěné, umyté a dobře rozčesané voňavé vlásky! Prostě klasika:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama