Říjen 2010

Co o něm prozradí jeho džíny xP

9. října 2010 v 18:13 | Renata |  Vysvětlivky


Staré roztrhané džíny - Veselý dobrodruh

Tak s tím u své maminky moc nezaboduješ, ale co na tom?! Je vtipný, spontánní, nezkazí žádnou legraci a nadchne se pro každou maličkost. Prostě kamarád do nepohody.


Bezchybný střih - Tip ťop džentlmen

Nejenom jeho džíny jsou ztělesněním jeho dokonalosti, ani zbytek totiž není k zahození. Kamarádky by ti ho mohly jenom tiše závidět. Ale pozor vzhled není vždycky všechno, nebo snad jo?


Levi's 501 - Ležérní milovník

Kovboj tělem i duší, to se musí nechat. Mužnost zaujímá na jeho žebříčku předností bezpochyby první místo. Bude jedno o co půjde, protože vždycky bude stát při tobě a je na něj spoleh.


XXL - Zadek u kolen

Nic ho nesmí štípat, škrtit ani tahat, a nejde jen o kalhoty! I holky si spíš vybírá nekomplikované a se svým vlastním názorem. Nuda s ním nebude, protože neustále srší nejrůznější nápady.Rozlušti klučičí doteky, když tě objímá :oP

9. října 2010 v 18:04 | Renata |  Vysvětlivky


A.....Drží tě rukama kolem pasu.

Huraaaaaa, jestli jsi opravdu na takového narazila, tak máš vyhráno! Tenhle princ tě bude nosit na rukách a splní ti kadé přání, které ti uvidí na očích. S ním se budeš cítit jako v ráji.


B.....Silně tě k sobě tiskne a svírá tě oběma rukama kolem tvých paží.

To je úplně jasné - tenhle kluk je typický ochránce a ty máš jistotu, že tě v problémech jen tak nenecha. Pozor, má ale jednu chybičku - je to takový malý žarlivec, který se odmitá o svoji kčičku s kýmkoliv dělit - třeba i s tvojí kámoškou.


C.....Jednou rukou tě svírá kolem krku a druhou pod tvou paží kolem zad.

Tohle objetí je běžné i mezi kamarády. Tvůj kluk je k tobě ohleduplný a davá ti najevo, že je naladěný na stejnou strunu jako ty. Ve vašem vztahu máte rovnocenné postavení.

Co prozradí oči? :)

9. října 2010 v 17:22 | Renata |  Vysvětlivky

Každý z nás jistě nějaké ty oči má. Jeden zelené, druhý červené, jeden zářivé a druhý vyhulené:-) Malé, velké, kulaté, hranaté... Podle barvy a tvaru očí můžete posoudit charakter a snášenlivost člověka.

Tak například lidé
  • s velkýma očima jsou harmoničtí, inteligentní, citliví, a mužní.
  • Lidé s malýma očima jsou tvrdohlaví, a občas dokonce zahledění sami do sebe.
  • Čisté a jasné oči hovoří o povaze čestné a aktivní.
  • Lidé se zamyšlenýma očima rádi překrucují pravdu.
  • Načervenalé oči vypovídají, že jejich majitel je netrpělivý a snadno se rozčílí i nad banalitou.
  • Úzké oči (vzor silný protivítr:-)) mají klidní a vyrovnaní lidé,
  • kulaté zase lidé neústupní
  • a trojúhelníkovité pak lidé veselí a ukecaní.Mnoho prozrazuje i vaše obočí:

- Lidé se souměrným obočím bývají zpravidla moudří a charakterní. Husté obočí směřující nahoru svědčí o štědrosti a mužnosti. Naopak směřující dolů o stydlivosti. Krátké, husté obočí vypovídá o vznětlivé a výbušné povaze člověka.Oči Modré a šedé

- Tito jedinci umí velice dobře manipulovat s jinými lidmi. Životního partnera by si měli vybírat intuitivně a sňatek uzavírat výhradně z čisté lásky.

Vztahy mezi modro a šedookými lidmi se často rozpadají protože se chtějí navzájem převychovat.

Hnědoocí lidé potřebují lásku modrookých. Jejich vztah muže být šťastný a pevný jedině pokud modrooký dokáže uhodnout a splnit všechna přání hnědookého a nikdy ho nebude kritizovat. Co se týče sexu, mohou spolu zažít spoustu krásných a vášnivých chvil.

Udržet si lásku zelenookého člověka je těžké a znamená to změnit své image k jeho obrazu a plně se mu podřídit.Oči Hnědé

- tito lidé jsou velmi přitažliví, spolehliví a ve většině případů skvělí milenci. Pokud tyto své přednosti umí využít, stávají se absolutně úspěšnými. Tito lidé mívají představu, že celý svět je tu jen pro ně a jen touží se jim obětovat.

Získat a udržet si lásku modrookého nebo šedookého člověka je pro ně těžké, ale o to snazší je tuto lásku zase ztratit.

Vztah s jiným hnědookým člověkem musí být bezpodmínečně založen na toleranci a občas je nutné přistoupit i k sebezapření.

Zelenooký musí být ochoten vzít na sebe veškerou zodpovědnost, starosti a úkoly. Pak může tento vztah fungovat.Oči Zelené

- Tito jedinci jsou velmi spolehliví a ochotní, a jejich hlavním úkolem je oblíbit si především sami sebe.Ke svým nepřátelům jsou velmi tvrdí a nepříjemní. Zelenoocí touží lásku dávat i dostávat.

Modroocí dokáží zelenooké absolutně ovládnout a mají tendence být v partnerství vůdcem. Ale také dokáží být vděční za pomoc.

Hnědoocí jsou pro zelenooké velmi přitažlivý a okouzlující. Tento vztah má velkou šanci na absolutní štěstí a doživotní trvání.

Vztah dvou zelenookých je velmi žárlivý, podezíravý a třaskavý.


For girls: When boy.....

9. října 2010 v 16:30 | Renata |  Vysvětlivky


Když se tě náhodně dotkne


A)…přátelsky tě poklepe na rameno.

Tenhle kluk tě má rád.Ale to, jestli chce být jenom tvůj kamarád nebo něco víc, musíš teprve zjistit. Dej mu trochu času!

B)…položí tvoji ruku na tvoje předloktí.
Tím ti jasně dává najevo - mám tě rád a chci, aby sis mě všimla a naslouchala mi. Tvůj názor je pro něho moc důležitý.

C)..letmo rukou zavadí o tvou noru nebo rameno.
Hm, tak tohle je tvoje velká šance. Ať už si to uvědomuje nebo ne, doslova magicky ho přitahuješ. Chce ti být blíž,ale nevnucuje se. Teď už je to jenom na tobě = )


Když tě drží za ruku


A)..proplete svoje prsty pevně mezi tvými.
Pokud se tahle vodíte, jste si navzájem hodně blízcí. Jestliže směřuje hřbet jeho ruky dopředu, znamená to, že tvůj kluk ve vašem vztahu rád rozhoduje.

B)…pohrává si s tvými prsty.
Tenhle kluk je plný fantazie a je mu v tvé blízkosti moc fajn. Už ví, co v tobě má, a chce ti každým svým pohybem naznačit, jak moc jsi pro něj důležitá.

C)…drží tvou ruku jednoduše v dlani.
Když si nehraje s tvými prsty, znamená to, že je to ještě takovej malej stydlín. Zato je ale velice citlivý a něžný. Není pro něho úplně jednoduché procházet se s tebou venku za ruku a mluvit o tom, co k tobě cítí. Ale žádný strach, rychle se to naučí! = )


Když tě líbá


A)…hladí tě na tvářích nebo vezme tvůj obličej do dlaních.
Našla sis kluka, o kterém sní každá holka (btw já taky). Je k tobě neskutečně něžný, chce se o tebe starat a chová se k tobě jako k největšímu pokladu pod sluncem. Na něho se můžeš vždycky spolehnout.

B)…hladí tě rukou po zádech nebo ji nechá položenou na rameni.
Tenhle kluk se řídí heslem "nic se nemá uspěchat". Poznává tě pomalu, krůček po krůčku. Může to být tím, že si ještě není úplně sám sebou anebo tebou jistý. Možná je i trochu nezkušený.

C)…laská tě ve vlasech nebo na krku.
Ty sis našla ale pěkného vášnivku = ) Říká ti tím, chci si s tebou hrát, tak mi to dovol! Když jste spolu sami, točí se jeho svět jen kolem tebe! Krk patří k nejcitlivějším místům na těle. Takže jestli tě tvůj kluk líbá právě tam, velice po tobě touží.


Když tě při chůzi zezadu obejme rukou


A)…drží tě kolem krku.
Na rozdíl od líbání nemá tenhle pohyb nic společného s vášní - spíš naopak. Kluk, který se s tebou takhle vede se navenek sice chová uvolněně, ale ve skutečnosti si od tebe chce udržet patřičný odstup. Bude to možná tím, že prožil v lásce zklamání a bojí se nového vztahu.

B)…drží tě pevně kolem ramen.
Tvůj kluk ti tímhle ukazuje, že vy dva patříte k sobě. Vyhledává tvoji blízkost, ale nenechá tě "volně dýchat". Drží tě kolem ramen i v přítomnosti svých kámošů? Pak dává celému světu najevo, že je na tebe patřičně hrdý.

C)…drží tě kolem boků.
Pokud si tě vede kolem boků a pokud jeho ruka občas sklouzne na tvůj zadeček, znamená to jediné - tenhle kluk tě zbožňuje, touží po tobě a chce ti být tělem i duší co nejblíž!

Opravdu / Co je to láska?

9. října 2010 v 16:11 | Renata |  Na co pozor


PŘIROZENOST


Je to jen pobláznění, když...

...před ním hraješ divadlo.
Máš potřebu předvádět se, líčíš se i na tělocvik a celkově se snažíš vypadat stále dokonale. Jsi pevně přesvědčená, že jedině tak ho okouzlíš. Jenže ten pravý pozná, že jsi úžasná, i když se před ním objevíš nenalíčená ve vytahaných teplákách.


Je to láska, když...

...jsi sama sebou.
Víš moc dobře, že nemusíš být dokonalá, aby tě miloval. Chováš se k němu jako k nejlepší kámošce, nepřemýšlíš nad každým slovem, které před ním vypustíš z pusy, a když se ti před ním stane nějaký trapas, neděláš z toho katastrofu, ale společně se tomu zasmějete.


VZHLED


Je to jen pobláznění, když...

...vypadá božsky. A dál?
Pořád myslíš na jeho sexy pusu a žhavý pohled, kterým tě propaluje. Když tě vezme za ruku, víš, že ti spolužačky závidí. Podívej se na to realisticky: chodíš s ním jenom proto, že dobře vypadá a každá by ho chtěla? Trochu šílený, co? Poohlédni se jinde.


Je to láska, když...

...je prostě takový, jaký je - pro tebe naprosto úžasný!
Vždycky jsi měla na kluky přísná měřítka. Blond vlasy, sladký úsměv, vymakaná postava. Prostě někdo ve stylu Paula Walkera:-). A teď se ti najednou točí hlava z kluka, který vypadá, že má náběh na anorexii, nosí brýle a jedny džíny tahá pořád dokola. Ale má svůj názor, dokáže tě rozesmát, poslouchá, co říkáš, a nikdy ti nezapomene popřát k svátku. Ty vlastně nechceš žádného Paula a ideální znaky tvého idola jdou stranou. Svojí lásku už jsi našla!


NÁKLONNOST


Je to jen pobláznění, když...

...chová se k tobě pozorně, jen když nikdo není kolem.
Ne, že by na tebe byl vyloženě sprostý, když jste venku s partou. Ovšem rozhodně se nedá říct, že by si tě všímal a choval se zvlášť mile. Existuje tady možnost, že se před ostatními jenom zdráhá projevit city... Jednoduše se ho napřímo zeptej. Horší varianta je, jestli před klukama háže ramena, že "se šprtkou, jako jsi ty, by teda nikdy nechodil". S takovým přece nebudeš ztrácet čas! Najdi si někoho, kdo bude šťastný a pyšný, že tě má.


Je to láska, když...

...náklonnost k tobě dává jasně najevo a nestydí se za to.
Zapojuje tě do hovoru se svými přáteli, všem tě představuje jako svou holku, a když v kině potkáte jeho bývalou holku, nesnaží se tvářit, že jste tu oba úplnou náhodou. Všichni vás berou jako pár, rodičům tě představil už dávno a o víkendech u něj docela často přespáváš. Miluje tě a chce to dát najevo celému světu!


SEX


Je to jen pobláznění, když...

...jakmile jste sami, sápe se na tebe.
Je fajn, že ho tak moc rozpaluješ, ale dej si bacha, aby mu nešlo jen o sex. Jestli tě fakt miluje, bude si s tebou se stejnou vášní jenom povídat:-) a nenaštve se, když jednou vynecháte sexuální rozcvičku. Šlo mu jen o to jedno? Tak sbohem, frajere!


Je to láska, když...

...mu jde hlavně o tebe.
Místo aby tě povalil naznak, jakmile za sebou zavřete dveře, vysvětluje ti chemii, se kterou ve škole válčíš. Vezme tě do kina a automaticky si nehraje na sexuálního loudila:-). Dokáže si s dlouho povídat o rodině i přátelích. Skvělá partie:-)!LÁSKA JE...


Heath Ledger "Láska ti totálně zamotá hlavu, změní hodnoty a převrátí život naruby. Někdy ti spadne z nebe, někdy o ni musíš zabojovat, ale vždycky stojí za to!"

Kirsten Dunst
"V jednoduchosti je láska! Nesnáším náznaky, které kluci používají. Máš mě rád nebo ne? Jestli jo, prostě to řekni a nezkoušej na mně laciné triky."

Elijah Wood
"Nedokážu definovat, co je láska, dokud se nezamiluju. Vlastně ani potom to vnitřní chvění směřované k jedinému člověku nejde popsat..."NEMOCNÁ LÁSKOU?


Že se samou láskou vznášíš v oblacích poznáš i bez doktora. Máš následující příznaky?


Motýlci v břiše
Pocit, že se ti v břiše vznáší hejno motýlků, má na svědomí tvůj zamilovaný mozek, který v řídící centrále pocitů uvolňuje hormon fenylethylamin.

Pocení rukou
Jakmile je tvůj idol nablízku, zpotí se ti díky nárůstu adrenalinu v krvi dlaně. Pot obsahuje feromony - vůni, která nás podvědomě přitahuje k tomu pravému.

Uhranutí mysli
Když se zamiluješ, nemůžeš ho dostat z hlavy. Podobné příznaky má psychická porucha, při které má člověk potřebu kontrolovat, jestli například zamknul dveře.
For girls: About the girls and boys :

9. října 2010 v 15:39 | Renata |  Vysvětlivky


Charakter - kluci nemají rádi bezcharakterní holky - buďte sami sebou a nesnažte se klukovi kdovíjak podlézat. Jednou jsem potkala holku, které jsem řekla že růžová je modrá a ona se to snažila prezentovat dál - hold modrá je dobrá :o) ale kluka tím nezaujmete. Když se budete chovat jen přesně tak, jak si myslíte, že by chtěl, aby jste se chovali (někdy to tak prezentují dívčí časopisy), kluka možná chvíli zaujmete, ale po krátké době ho omrzíte. Kluk se chce zamilovat do tebe a ne do falešných iluzí. Jestli se do Vás bez vytváření iluze nezamiluje, věřte, že to nemá cenu. Vše by skončilo po jejich odhalení (zde končí většina vztahů). Ale nebuďte smutní, mezi miliardama lidí této planety, jsou minimálne stovky těch, kteří čekají právě na Vás :o).


Dejte klukovi čas, aby si na Vás zvykl. Mnoho lidí má problémy se stydlivostí, nebo se seznamováním. Jsou lidé, kteří jsou oblíbeni mezi deseti lidmi a pro jedenáctého jsou považováni za blbečka. Jistě jste velmi hezká a charismatická slečna :o) proto se nedivte, že se před vámi někteří kluci chovají jako pytle brambor. Musíte jim dát chvíli času aby si na vás zvykli. A vy, co nejste natolik atrativní, věřte, že máte situaci o něco jednodušší, protože se Vás okolí méně stydí a nebere Vás jako ryzikové zboží, po kterém kouká moc "barbarů", kteří by ho mohli brzy přebrat. Atraktivní lidé bývají většinou nejdéle nezadaní (myslete si o tom co chcete, ale je to pravda).


Nemysli jen na sebe! - Předsav si, že jdeš s klukem po ulici, kluk dlouho nic neříká a ty si připadáš trapně. Myslíš si, že je na tobě, abys něco řekla a prolomila bariéru.. to samé si myslí i kluk. S jedním rozdílem - kluk si to tak nebere a když o tebe má zájem, přijde znovu a znovu - až se jednou rozkecá a všechno bude v pohodě. Holky většinou myslí jinak - řeknou si - připadám si trapně.. tudíž jsem se před ním automaticky ztrapnila a raději se s ním přestanu stýkat. Přesto, že jsem do něj zamilovaná. To je dáno rozdílností našich dvou pohlaví. Holka ve skrytu duše uvažuje takto - když mě kluk dokáže ochránit před trapnou chvilkou mlčení - dokáže mě ochránit i před horšími věcmi.

+-

Je pro tebe "dost dobrý" ? :-))

9. října 2010 v 14:46 | Renata |  Na co pozor

Je pro tebe dost dobrý?
Cítíš se s přítelem jako v ráji, nebo je pro tebe občas peklo s ním vydržet? Zjisti, jestli je váš vztah na dobré cestě, nebo to bude lepší utnout, dokud je čas!

Funguje to:-)

Pokud následující věty vystihují tvého přítele, není co řešit, všechno je v pohodě!


Nikdy tě nenutí do sexu:
Když mu řekneš, že se ještě necítíš připravená, respektuje tvé rozhodnutí a trpělivě čeká, až sama budeš chtít.

Je dobrý kámoš:

Je zábavný, věnuje se ti i v partě svých kámošů, poslouchá, co mu říkáš, a pomáhá ti řešit tvé problémy.

Věří ti:

Není přehnaně žárlivý a nedusí tě pokaždé, když se za tebou na ulici ohlédne cizí kluk.

Zbožňuje tě:

Má o tebe starost, pečuje o tebe, když jsi nemocná, vždycky tě doprovází domů, občas si vzpomene s kytkou nebo jiným dárečkem a "bere" i tvé kamarádky.

Respektuje pravidla:
Pokud smíš být venku jen do deseti, chápe to a nesnaží se tě poštvat proti tvým rodičům. Stejně tak dodržuje vše, na čem jste se domluvili, a pokud něco poruší, dokáže to rozumně vysvětlit.

Dává ti prostor:

Ví, že máš kromě něho i jiné zájmy, a chápe, že s ním nemůžeš trávit čtyřiadvacet hodin denně.

Dodává ti odvahu:
Každý je na tom občas se sebevědomím na štíru... Tvůj kluk je tu (mimo jiné, samozřejmě:-) od toho, aby tě podpořil.

Řekne ti pravdu:

Když ví, že se chystáš udělat evidentní kravinu, neřekne "dělej si, co chceš", ale spíš "co to třeba udělat takhle...?"

Nefunguje to:-(


Čeká, až ty zavoláš:

Pořád doufáš, že konečně zazvoní telefon, a ono nic. Vždycky jsi to ty, kdo ho kontaktuje a volá mu, takže si připadáš jako stíhačka.

Pořád tě poučuje:
Neustále ti říká, co máš jak dělat, opravuje tě, komanduje, a když přesto jednáš podle svého, je hned naštvaný a vyčítá ti každou maličkost.

Bije tě:
Chová se k tobě hrubě, sprostě ti nadává, zesměšňuje tě, a pokud není vše podle něj, je schopný tě i uhodit.

Kritizuje tě:
Neustále ti něco vyčítá nebo tě nějak shazuje. A to nejen když jste spolu sami, ale i před vašimi kamarády. Ponižuje tě to, i když říká, že to byl jen vtip.

Opíjí se:

Pokud je opilý nebo zfetovaný pokaždé, když je s tebou, nikdy nepoznáš, jaký je ve skutečnosti. Sice se říká, že ve víně je pravda, ale když není schopný se s tebou bavit za střízliva, je něco špatně.

Zahýbá ti:
Zjistila jsi, že kromě tebe spí i s jinými, lže ti a nedodržuje dané sliby. Pozor: v tomhle se málokterý kluk dokáže změnit...

Přehlíží tě:
Jakmile jste s partou jeho kámošů, jsi pro něj vzduch. Všimne si tě maximálně, když chce, abys mu objednala pivo.

Kdy pokračovat:

Pokud často nevolá, řekni mu, že tě to štve - třeba si to vůbec neuvědomuje. Až s ním budeš o jakémkoliv problému mluvit, připrav si nějaký plán, jak to zlepšit. Dej mu šanci, a pokud se to nespraví, zamysli se, jestli tě to s ním přesto baví. Zjistila jsi, že ti prošmejdil mobil a četl tvoje esemesky? Buď v pohodě, i kluci jsou jen lidi:-). A v některých ohledech jsou zvědavější než holky! Jestli se však pro něj kontrolování (ve všech směrech) stane pravidlem, možná se z něj vyklube chorobný žárlivec, u kterého nikdy nevíš... Jsou ti tyhle starosti cizí? Je tvůj přítel zábavný, ohleduplný, pozorný a milý? Pomáhá ti řešit problémy, máte společné zájmy a cítíš se s ním jako v nebi? neváhej, asi je to ten pravý:-)!

Kdy to ukončit:

Když se tě tvůj přítel snaží přehnaně kontrolovat, bije tě a uráží třeba jen proto, že podle něj trávíš moc času s kámoškami, jdi od toho, dokud je čas! Jestliže po tobě hrubě vyžaduje sex, a pokud mu nevyhovíš, hledá ho u jiných, je to jasný důvod, proč ukončit váš vztah. Pokud bere drogy nebo hodně pije, zkus si s ním o tom promluvit a pomoct mu. Nepočítej však s velkými výsledky! Jestli se ti nepodaří přesvědčit ho po několika pokusech, dej zpátečku! Člověk závislý na alkoholu nebo drogách vlastně nikdy neodhalí svou pravou tvář, tak abys jednou nebyla nepříjemně překvapená! Odborníci říkají, že tyto povahové vlastnosti je velmi těžké změnit, spíš se časem stávají horšími a horšími.

Jak tě tvůj kluk oslovuje? :oO

9. října 2010 v 14:14 | Renata |  Vysvětlivky

Víte,že je možné zjistit, jak moc vás váš miláček miluje, i z takové maličkosti, jako je oslovení? Průzkumy totiž dokazují, že kluci se k super něžným oslovením uchylují jen tehdy, když jsou opravdu zamilovaní až po uši!


,,Pusinko, poklade"
S klukem, který tě bude takhle oslovovat, bude chození hračkou. Tvůj miláček je totiž přirozený, vyrovnaný, neřeší zbytečné problémy a ví, co chce. Užiješ sis s ním jak žhavé chvilky pod sprchou, tak romantické procházky s počítáním hvězd na letní obloze.

,,Srdíčko, miláčku"
Tvůj kluk je nenucený a zábavný týpek. Má rád rozruch, ale v lásce s ním nic moc originálního, natož romantického neprožiješ. A navíc! Stoprocentně věrný dokáže být opravdu jen v případě maximální zamilovanosti, a ta, jak známo, nezůstává věčně.

,,Baby, brouku"
Kluk, který používá tato oslovení, je pyšný na svou přitažlivost a má vlastnosti lovce. V podstatě je na lovu (milostných dobrodružství) neustále. O stálou lásku příliš zájem nemá, a proto si žádné opečovávání a hýčkání neplánuj. Vlastně si radši neplánuj vůbec nic!

,, Lásečko, zlatíčko"
Tvůj kluk je do tebe zřejmě úplně blázen. Má obrovský smysl pro romantiku, dokáže ti složit básničku a nikdy se nebude stydět oslovovat tě před svými kamarády stejně, jako když jste o samotě, a toho si važ! Kluků, kteří by svou lásku na rukou nosili, opravdu mnoho není!

,,Myšičko, beruško"
Takhle oslovuje svou dívku jedině kluk, který má maximálně vyvinutý ochranitelský pud. Je pyšný na svou sílu a svaly, a proto mu nedělá problémy projevovat svou lásku něžnostmi. Jeho chlapství tím totiž v jeho očích nijak neutrpí. Můžeš se na něj stoprocentně spolehnout


Tak... inspirovalo vás to nějak? Asi na tom fact něco bude...

Tvar jeho obličeje :oD

8. října 2010 v 16:27 | Renata |  Vysvětlivky

Jaký je ve skutečnosti tvůj miláček? To ti prozradí tvar jeho obličeje! ;oD


Tzv. železný obličej

Obličejtvého kluka má čtvercový tvar. Znamená to, že je hodně vytrvalý a dokáže být i tvrdý. Rád a snadno se rozhoduje a v partě se chová jako její absolutní šéf.


Tzv. ohnivý obličej

Pokud má tvůj kluk širší čelo a výrazné lícní kosti, pak je to velmi smyslný a vášnivý typ se smyslem pro humor. Pořádně se ho drž, vyplatí se to!


Tzv. zemitý obličej

U tohoto obličeje je čelo a lícní kosti užší než čelist. Takový kluk je cílevědomý, pilný, přemýšlivý, vytrvalý, nezdolný, praktický a tvrdohlavý. Moc dobře ví, co chce.


Tzv. obličej jako zeď

Jeho obličej je širší než delší. Lícní kosti, čelist a čelo jsou zhruba stejně široké. Znamená to, že je spíše zdrženlivý a opatrný, na druhou stranu je to ideální ochránce.


Tzv. obličej jako strom

Obličej tvého kluka je delší než širší. Z toho plyne, že je nezávislý, odvážný, otcovský, rád rozhoduje, ale v hádkách má sklon k agresi. Takže pozor!

To říká - to si myslí > u kluků fact nikdy nwš xD

8. října 2010 v 15:39 | Renata |  Na co pozor

Neměla bys vždycky věřit tomu, co ti povídá!


ŘÍKÁ: S tebou se dá opravdu skvěle povídat.
MYSLÍ: Ale nic víc se s tebou asi dělat nedá.

grr...

ŘÍKÁ: Pojď, půjdem si zatancovat.
MYSLÍ: Chci se tě beztrestně dotýkat.

hm...

ŘÍKÁ: Je to coura.
MYSLÍ: Dala mi košem a já nemůžu přenést přes srdce, že si našla jiného.

někdy na tom fact něco je...

ŘÍKÁ: Erotický fotky jsou fakt celkem estetický, co myslíš?
MYSLÍ: Líbí se mi porno.

no jasně, kterej by se nepodíval na takový fotky?

ŘÍKÁ: Vím, že jsem blbec.
MYSLÍ: Lezeš mi na nervy, protože musíš mít vdycky pravdu.

tak pozor, opatrně na kritiku...věty tohoto typu slýchám často...rádoby-vtipné hlášky příp. nadávky zapůsobí na každého člověka trochu jinak!

xxxxx

To co jí = Jaký je xD

8. října 2010 v 13:59 | Renata |  Vysvětlivky

Pozoruj, co všechno do sebe cpe a jak se přitom chová. xDOstré: Pokud to pro něj není nikdy dost ostré, má rád dobrodružství. Neustále potřebuje nové podněty a má rád napětí.

Sladké: Je to mlsoun! Znamená to, že se rád odmění a ničeho nelituje, ani svých malých hříchů.

Kyselé: Tenhle kluk bude vždycky stát při tobě, v dobrém i ve zlém. Oddanost je pro něj velmi důležitá.

Slané: Kluk, který všechno solí, si je trochu nejistý a potřebuje, aby jeho jistotu někdo neustále posiloval. Nerad riskuje.Hltá: Pořád a rychle do sebe něco cpe! Moc času ti nebude věnovat ani v posteli.

Mluví s plnou pusou: Třikrát mu řekni, že mu není rozumět. Pokud to nepochopí, tak odejdi. Tenhle kluk nemá vychování.

Rád tě krmí: Toho e drž - bude tě neustále rozmazlovat!

Které zvíře má radši? pes / kočka

8. října 2010 v 13:32 | Renata |  Vysvětlivky

Je to s podivem, ale odpověď na tuhle otázku hodně prozradí.


Pes: Fanoušek psů je většinou velmi důvěřivý a věrný. Ostatním většinou věří. Toho ale nesmíš nikdy zneužít!

Kočka: Tenhle kluk má rád nezávislé holky. Má rád vlastní svobodu. Rozhodně si ale nenechá ujít společné chvilky mazlení.

Ne-věřím si :(

1. října 2010 v 22:16 | Renata |  Frustrace

Existuje spousta testů, dotazníků a podobných výzkumů, které dokazují, že jedna z hlavních věcí, které mají kluci na holkách rádi je, že je holka sebejistá a ví, co chce!!!!!!!!!!!!!

Takže jestli si dostatečně nevěříš, měl(a) by(s) sis uvědomit pár věcí z dalších odstavců


Uvědom si, že


§ Ty za to stojíš …

Připadá Ti, že je nějaká holka či kluk lepší než ty? Že Ty prostě nejsi dokonal(y)(á)? BLBOST! Každá holka kluk má své kouzlo, kterým kluky holky oslňuje. I Ty jsi takoví(á). Máš spoustu předností, které ostatní holky (kluci) třeba ani nemají. Uvědom si, že i Ty jsi krásny(á), chytr('y)(á), inteligentní a hlavně sama sebou. A že i ty máš svou hrdost. Takže si prostě začni víc věřit, protože Ty za to stojíš!!!


§ Přestaň se soudit …

Jestli si někdy říkáš, že jsi škared(´y)á, že se nikomu nemůžeš líbit, že se s Tebou někdo nebaví třeba proto, že neumíš být vtipny(á) apod. hned s tím přestaň. To je to nejhorší, co nám holkám i klukum škodí - ta naše sebekritika. Místo toho, aby si na sebe "před zrcadlem" nadával(a), radši si řekni: "No teda páni, dneska mi to ale sekne".


§ Máš na víc …

Někdo Ti říká nebo naznačuje, že Ty na něco prostě nemáš, že to nezvládneš nebo si to dokonce říkáš sam(a). Tak to mám vlastní zkušenost. Dokázal(a) jsem spoustu věcí, o kterých jsem si myslel(a), že je nikdy nemůžu zvládnout. Musíš mít jen silnou vůli a prostě jít do toho někdy až po hlavě, protože Ty máš na víc, i když si ty nebo někdo jiný myslí, že ne. Každý chce v životě něčeho dosáhnout, a ještě nikomu se to nepodařilo bez toho, že by nemusel překonávat překážky. Vždycky na cestě k našemu cíli budou kameny, které je třeba odvalit. A to ať už se jedná o kluka (holky) Tvých snů, školu, sny, přání apod. Takže věř si Ty to všechno totiž můžeš dokázat a překonat. J J J Každý může!

Jak zapůsobit .)

1. října 2010 v 22:03 | Renata |  Potěšení


1. Zkus navázat oční kontakt

- z Tvého pohledu musí být jasné, že o něj stojíš


2. Usměj se na něj

- buď milá a krásná


3. Buď sexy, přitažlivá a záhadná

- můžeš tošku změnit svou image - účes, barva vlasů, oblečení


4. Nenech se jím zblbnout

- dej mu najevo, že nejsi hned jen tak k mání, ať se trochu snaží J


5. Buď zábavná

- kluci nemají rádi nudné holky


6. Projev zájem o to, co ho nejvíc baví

- má rád fotbal? Až bude ve Tvé blízkosti, zkus prohodit něco ohledně fotbalu, uvidíš, že to určo bude registrovat J


7. Funguje to

- uvidíš, že aspoň jedna s těchhle rad zabere, a když ne asi to není "Pan Pravý"

20 příznaků, že tě stopro chce <3

1. října 2010 v 21:25 | Renata |  Na co pozor

20 znaků že tě STOPRO chce Neexistuje dokonalý kluk, ale pokud ten tvůj má z následujících znaků alespoň deset, tak se ho drž. Protože on chce jen tebe!

1. Když tě spatří, usmívá se od ucha k uchu.

2. Hodně se spolu smějete, líbí se vám humor jeden druhého.

3. Není namyšlený. Umí se zasmát i svým trapasům a nemyslí si, že je dokonalý.

4. Zajímá se o tvé kamarády, chtěl by je lépe poznat a rád by se setkal také s tvou rodinou.

5. Je jako dobře vycvičený bodyguard. Ochrání tě, ale neudělá žárlivé scény, když si tě budou všímat i jiní kluci.

6. Přestože ví, jaká nudná bude oslava narozenin tvé tety, půjde tam s tebou.

7. Dokonale si tě všímá a pozorně poslouchá, když mluvíš o tom, jaký jsi měla den.

8. Jako první ti pošle esemesku, když máš narozeniny a nezapomene ani na den sv. Valentýna. Dokonce ho považuje za velmi důležitý.

9. Má rád zvířata a rozumí si s nimi. Tvá kočka nebo pes ho prostě milují.

10. V kině ho můžeš chytit kdykoliv za ruku a když vidí, že se bojíš, tak si tě přitulí.

11. Pokud může tak vždy ti na esemesku odpoví.

12. Většinou tě domů doprovodí. Pokud se ale stane, že z nějakého důvodu nemůže jít s tebou, zavolá, aby se přesvědčil, že jsi se domů dostala v pořádku ..

13. Když je se svými kámoši, chová se k tobě stejně jako když je s tebou sám.

14. Nehraje si na frajera, když se mu něco nelíbí. Nepatří k těm, kteří si myslí, že pokud se budou k druhým lidem chovat arogantně, tak si u své přítelkyně šplhnou.

15. Je empatický a pokud si nemocná a poprosíš ho, aby ti zaběhl do lékárny koupit pilulky, bez váhání to udělá.

16. Nevadí mu, že jsi se svými kámoši a nevyčítá ti, pokud se jdeš bavit i bez něj.

17. Tvým kámošům nedává mermomocí najevo, že patříš pouze jemu.

18. Nejčastěji chodíte do kina na filmy, které vybíráš ty, ale na druhé straně se tvým přáním automaticky nepodřizuje.

19. Dává ti najevo, jak moc si něj důležitá a jak strašně tě má rád, ale nedělá to jen tehdy, když se chce s tebou milovat.

20. Pokud něco nechceš udělat, nenutí tě k tomu. Ještě nikdy si od něj neslyšela větu: "Kdybys mě opravdu milovala, tak by si to určitě udělala ..."

Co ne-víš o klukách xD

1. října 2010 v 18:59 | Renata |  Vysvětlivky

1. Pokud tvůj miláček zmizí sám na víc jak tři minuty do koupelny, rozhodně tam za ním nechoď-93% kluků tam pravidelně MASTURBUJE!

2. 76% kluků by svoji přítelkyni nikdynepodvedlo.

3. Kluci jsou ráno v koupelně zhruba stejně dlouho jako holky, v průměru 10 až 20 minut.

4. Kluci rychle vyvrcholí. K orgasmu potřebují v průměru 2,8 minuty. Na rozdíl od holek, které potřebují zhruba 18 minut.

5. Pokud svou přítelkyni podvedou, má 68% z nich špatné svědomí. (Pro srovnání: my, holky, jsme o dost otrlejší, u nás má výčitky jen 28%).

6. No, kdo by to řekl! Klukům kondomy vůbec nevadí! Pro dvě třetiny je to naprosto přirozená věc!

7. Jen 11% kluků chce, aby jejich přítelkyně byla štíhlá. Většině se holky s normálníma křivkama zdají pořádně sexy!

8. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán.

9.86% klukům je jedno, že nejsou dokonalí, přesto sami sebe považují za "atraktivní".

10. Každému pátému připadá jeho penis malý. Abyste měly představu o velikosti: průměrný penis měří 12,9 cm.

11. Jen 6% kluků se zajímá o to, co mají na sobě.

12. Naším zlozvykem, nebýt nikdy včas připravené, je pěkně vytáčíme. Rozčiluje to každého třetího kluka.

13. WAU! I kluci mají citlivou stránku. Ale nechávají si to raději pro sebe, 75% z nich se bojí dát najevo své city.

14.69% kluků něco předstírá. Kluci si naivně myslí, že na nás udělají dojem, pokud budou hrát divadýlko!

15. Hodně sebevědomé holky nahánějí klukům strach. Ale 88% kluků má respekt z holek, které vědí, co chtějí.

16. 66% kluků příjdou pihy sexy.

17. Lak na nehtech na nohou pěkně vynikne. Tak na to nezapomeňte! 75% kluků se nalakované nehty na nohou líbí.

18. Co mají kluci a sloni společného? Mají tlustou kůži! Rozhodně ji mají silnější než my, a proto tak snadno neprochladnou a krásně hřejí.

19. Přestože jsou pěstěné ruce pěkné a patří ke správnému klukovi, o své tlapky se stará jen 35% kluků.

20. Kluci sahají po čokoládě a po sladkostech stejně často jako my, zhruba třikrát za týden. Ale dokážou se víc ovládat, protože na rozdíl od nás smlsají klidně jen polovinu!

21. Kluci dávají přednost blondýnám. To už věděla i Marylin Monroe… A opravdu 67% dává přednost blondýnkám. Vzbuzují v nich prý ochranitelské instinkty…

22. Tři nejméně oblíbené otázky holek: 1. Na co právě myslíš? 2. Miluješ mě? 3. Nezdám se ti tlustá?

23. A čeho si u nás kluci všímají nejdříve? 33% se nejdříve koukne na PRSA, 26% nejdříve na náš OBLIČEJ a 15% si nejdříve prohlídne náš ZADEČEK.

24. Sbohem tanga! Klukům se linie, které tvoří prádlo nad naším obelečním, líbí. Líbí se jim, když si můžou představovat, co máme pod oblečením na sobě.

25. Kluci jsou o něco opožděnější než my! 28% z nich prožije své první milování ve věku mezi 14 až 17 lety. U nás holek je to v téhle věkové skupině 38%.