Prosinec 2011

První pusa

31. prosince 2011 v 20:27 | R převzala |  Kluci v horoskopu (new!!)
Leden
bude Tvůj milovaný
Únor
vyznání lásky
Březen
budeš překvapená
Duben
Touží po Tobě
Květen
je Ti věrný
Červen
vášnivě Tě miluje
Červenec
dostaneš zamilovaný dopis
Srpen
budeš šťastná
Září
zbožňuje Tě
Říjen
brzy se vdáš
Listopad
zlobí se na Tebe
Prosinec
má Tě nesmírně rád

;-)tak zatím pa:D

Barva a střih vlasů podle kluků

31. prosince 2011 v 20:24 | R převzala |  Potěšení
Toto je zajímavé .. "Jaký střih a barva vlasů tě na holce nejvíce přitahuje?" odpovídali normální kluci.


  • Vojta (22): "Dřív jsem byl dost ulítlej na blonďatý holky s větším poprsím, ale jak člověk dospívá, tak zjišťuje, že to není všechno a dneska jsou pro mě všechny holky sexy. Jinak co se týče střihu, nejsem zaměřenej na krátký či dlouhý vlasy, mám rád všechny, ale nemám rád, když maj na palici hnízdo z časáku a myslej si, jaká to není bomba."
Víťa (15): "Na barvě vlasů mi nezáleží, když holku miluji, tak se vším všudy, a je mi jedno, jestli je to brunetka nebo blondýnka."
  • Lacko (16): "Pre mna nie je az tak dolezita farba vlasov. Najkrajsie su tmavovlasky a niektoré blondyny, ale najviac ma skutocne pritahuju tie tmavovlasky."
Matěj (15): "Na barvě fakt nezáleží. Třeba platinová blond zaujme na první pohled, ale stejně tak zrzka. Hodně se mi líbí ta rezavá barva, ale brunety jsou také hezké. A černá je sexy. Prostě když se to vezme kolem a kolem, pokud nemá na hlavě zeleného pankáče, tak rozhoduji úplně jiné vlastnosti než vlasy."
  • Tomáš (16): "Na holce mě nejvíce přitahuje barva světle hnědá, protože je pěkná a je ve tmě vidět!"
Jirka (17): "Nejvíc se mi líbí, když má holka tmavě hnědé vlasy a každý holce sluší jiný účes, ale když je má po ramena a patku, tak je to super."
  • Lukáš (17): "Dlouhé po ramena, rovné, nemusím zrovna vlnité nebo copánky, ale když je má holka v culíku tak se mi to taky celkem líbí. Barva buď medu nebo černé jako antracit."
Jurko (16): "Mne sa najviac pacia dlhé, hnedé s melirom."
  • Pavel (16): "Na holce se mi líbí dlouhé vlasy, fakt nemám rád holky, které mají vlasy nakrátko… U barvy vlasů je nejlepší takový mix hnědé a blond."
tak vidíte... je to různý:D


For girl: Jak mít štěstí v lásce?<3

31. prosince 2011 v 20:14 | Rena |  Vysvětlivky
...někdy si ve štěstí bráníme sami... zkusme to štěstí trochu popohnat:-))

Správně:

1) Ptát se ho na osobní věci (i důvěrné). Kluci to zbožňují.

2) Pozvat ho na rande, když toho není sám schopen.

3) Když uvidí, že se před ním trochu stydíš, neoradíš ho tím. Spíš se mu to bude líbit.

4) Kluk, který se ti nikdy nedívá zpříma do očí a stydí se na tebe promluvit, se ti nevyhýbá: je do tebe zamilovaný.


Špatně:

1) Utahovat si z něj na první schůzce s úmyslem být za každou cenu vtipná se opravdu nehodí.

2) Když se bude zajímat o tvůj sexuální život ještě dřív, než spolu začnete chodit, rozhodně mu nejde o dlouhodobější vztah!

3) Neber na rande kámošku. Bude zklamaný z toho, že jsi nepřišla sama.

4) Neměla by ses oblékat zvlášť vyzývavě v domnění, že to všechny kluky dostane do kolen. Mohli by z tebe spíš spadnout na ústa.

vyzkoušejte..;-)

For girls: Kde ještě sbalit v létě kluka?

31. prosince 2011 v 20:05 Vysvětlivky
NA FESŤÁCÍCH

Během léta se koná spousta úžasných akcí a "open air" fesťáků po celé republice. Sbal stan a kámošku a vyrazte na nějakou akcičku. Dobrá hudba a super lidi - bez toho se žádný léto neobejde!

Výhody: Vyber si hudební nebo filmový festival podle svýho vkusu. Partičky mladých nezadaných kluků najdeš všude!

Zkus tohle: Pokus se získat VIP vstupenky. Pak se dostaneš všude a bez front. Jestli se ti nechce vyhazovat peníze za drahé lístky, zkus různé soutěže.


V LETNÍM KINĚ

Vyber si svůj oblíbený film a zajděte na něj s kámoškou do letního kina. Sedněte si nahoru, abyste mohly zmapovat terén, kde sedí ty nejhezčí kluci, a pak už jen stačí upoutat jejich pozornost.

Výhody: Když tam zrovna neobjevíš žádnýho ucházejícího týpka, můžeš se aspoň pokochat hrdinou z plátna.

Zkus tohle: Jděte s kamarádkou na akční film, kam chodí hodně kluků. Pokud chceš někoho balit, nechoď na romantické slaďáky.

..:-)pa Reňa

For girls: Kde zbalíš kluka?v létě

31. prosince 2011 v 20:01 | R našla |  Vysvětlivky
U VODY:
Jakmile začne svítit sluníčko, vyrazte s holkama k vodě. Ať k bazénu nebo k rybníku, všude je spousta úžasných kluků, kteří čekají jen a jen na tebe!
Výhody: Pokud máš dobrou postavu, máš vyhráno. Zvol sexy dvojdílné plavky a vystav své křivky na obdiv. Pokud máš pár kilo navíc, vůbec nezoufej a nezapomeň ne svůdné pareo, které můžeš obvázat kolem problématických partií (boky, břicho, zadeček). Směj se a uvidíš, že tě brzo pozve na zmrzlinu.
Zkus tohle: Požádej svého idola, aby ti namazal záda. Uvidíš, že za chvíli ti je bude mazat pravidelně.
NA BRIGÁDĚ:
Přes rok možná mmoc příležitostí, jak si přivydělat není, ale o prázdninách je o brigádníky všude zájem!
Výhody: Seznámíš se s novými lidmi (kluky) a vyděláš si vlastní peníze - ideální kombinace.
Zkus tohle: Nejlepší je práce na koupališti, kde se můžeš při práci opálit a po pracovní době si jít zadarmo zaplavat. Zeptej se na své oblíbeném koupáku, jestli nehledají brigádníky. Nebo to zkus jako instruktorkane táboře.

NA DISCU:
Venkovní diskotéky mají neco do sebe. Atmosféra je mnohem svobodnější a vzduch je cítit žhavou uvolněností prázdin. Lidi sedí venku, popíjejí, baví se a ty máš větší přehled o tom, kde je zrovna tvůj vysněný princ.
Výhody: Letní večery bývají teplé, proto si můžeš vzít i odvážnější model, ve kterém budeš naprosto nepřehlédnutelná.
Zkus tohle: Jakmile začnou hrát ploužáky, neboj se a svého idola požádej o tanec.
NA BRUSLÍCH:
Vyrazte s kámoškou na in-line brusle nebo na kolo. Spousta kluků miluje sport. Obleč si sexy kraťásky a topík a jdi ven sportovat.
Výhoda: Kromě toho, že při sportu potkáš super kluky, navíc uděláš něco i pro svou postavu a kondičku. Bruslení je ideální pro zpevnění celé postavy.
Zkus tohle: Nauč se jezdit na rampě. Uvidíš, jak tě pak začnou kluci obdivovat a brát mezi sebe.
VE VLAKU:
Pro cestování vlakem jsou prázdniny jako stvořený. A lidi, co jima cestujou, většinou míří na nějaký výlety, takže jsou v dobrý náladě. Divila by ses, kolik párů se tam dalo dohromady!
Výhody: Pokud máš jemný parfém, rozhodně s ním v létě ( a zvlášť třeba v městské dopravě nešetři ). Až tvůj idol ucítí, jak krásně voníš, bude se naklánět jen k tobě.
Zkus tohle: Zeptej se vyhlídnutého kluka, kde je na trase nějaký dobrý kepm. Třeba ti ho rád ukáže osobně.
na pokračování:-)

5 důvodů proč s ním zůstat:-)

31. prosince 2011 v 19:44 | R převzala |  Potěšení
1) Nebojí se dát najevo svoje city
Většina kluků je bohužel trochu natvrdlá, pokud jde o city. Těžko se jim o nich mluví a na vyznání lásky někdy musíš čekat celou věčnost. Takže, jestli to má ten tvůj jinak, jedna nula pro něj! Je to super, když se nestydí říct nebo jinak dát najevo, že tě miluje, ale i naopak - když ti dokáže říct, co mu na toě vadí. AspoŃ vždycky víš, na čem s ním jsi!
Jak si ho udržet:
Buď k němu taky tak upřímná a klidně mu vyklop, co k němu cítíš. Naboj se toho, co na to řekne. Jen dej pozor, ať to s tou upřímností zbytečně často nepřeháníš. Není přece nutné, abyste se o své lásce informovali každý den. I to totiž může zevšednět a větu " Miluju tě" byste pak začali brát jako samozřejmost.


2) Vždycky tě dokáže rozesmát
Chodit s n uďařem, co nemá ani trochu smyslu pro humor, je hrozná otrava. Jestli jsi to zažila, můžeš to potvrdit. Neznamená to ale, že tvůj kluk musí být pořád středem pozornosti a sázet jeden vtip za druhým. Důůležitější je, jestli si občas umí udělat taky srandu sám ze sebe nebo jestli tě dookáže rozesmát nějakou nečekanou kravinou...
Jak si ho udržet:
Bavte se dál!Zažívat spolu srandu je pro vztah super důležité.


3) Podrží tě, když máš depky
Určitě ne jen tak pro nic za nic se říká, že v nouzi poznáš přítele. Je fajn, že si spolu rozumíte, když vám oběma všechno klape, ale co když nastanou problémy? Co když potřebuješ podržet, protože se na tebe všechno sype ve škole, pohádala ses s vašima nebo tě podrazila kámoška? Můžeš mu zavolat - a nebo se mu vybrečet na rameni?
Jak si ho udržet:
Hodně kluků to takhle vůbec nemá, takže je skvělý, jestli ten tvůj jo!
Určitě ale neber jako samozřejmost, že přiběhne, kdykoli zafňukáš, a radši toho nezneužívej. A jasně, stejnou podporu očekává taky on od tebe!


4) Máte hodně společného
Fajn je, když máš kluka, se kterým můžete společně dělat spoustu věcí. Když prostě máte nejen stejné koníčky, kámoše ale třeba i vkus na filmy, hudbu..
Jak si ho udržet:
Paráda - oba jste akční nebo vyznáváte stejný styl života ... Ani to ale neznamená, že ho muíš ve všem slepě následovat nebo se po něm opičit. Zajímej se o to, co ho baví, ale ukaž mu i to, co baví tebe. Vyhráno máte, jestli se shodnete aspoň na něčem.


5) Je k tobě pozorný
Nemyslíme tím, že ti na každé rande nosí luxusní dary nebo velké pugéty růží. Ale jestli si na tebe vzpomene i mimo tvoje narozky. Vánoce nebo vaše výročí a překvapí tě třeba milou blbůstkou, je to důkaz toho, že na tebe myslí a že tě miluje.
Jak si ho udržet:
Nezapoměň, že gentlemani jsou na naší planetě ohroženým druhem! :o) A tak,. pokud máš to štěstí, že na nějakého náhodou narezíš, si určitě tenhle poklad hýčkej! Věř, že ti ho ostatní holky budou závidět. a on určitě bude rád, když k němu budeš taky tak pozorná a budeš ho občas rozmazlovat..

For girls: 3 zásadní tipy na flirt.

31. prosince 2011 v 19:36 | Renca |  Vysvětlivky
Tip č. 1: Naučte se to!
K tomu, aby se z vás stala přebornice ve flirtování, je třeba dost praxe. Flirtování z vás tudíž musí vycházet přirozeně a nenuceně. Jenže to je asi ta nejtěžší část - jak se smát všem jeho vtipům a nebýt v křeči, zpocená a vystresovaná? Musíte trénovat! Tím nemyslíme doma před zrcadlem (to by asi žádný efekt nepřineslo), ale přímo na bojovém poli. Flirtujte i s těmi, se kterými žádné záměry nemáte. Naučte se své strategie a pozorujte, co se líbí. Když už půjde do tuhého, jenom se dotyčnému omluvte a zmizte. Takto pak budete připravená na flirt s tím, o koho vám jde.


Tip č. 2: Nechte promluvit řeč těla
Řeč těla je při flirtování zcela zásadní. Pokud se na něj budete hezky usmívat, ale budete stát půl metr od něj, řekne si: "Je milá, ale nemá zájem." Na druhou stranu, když se na něj budete celou dobu věšet, pravděpodobně si pomyslí, že jste dobrá leda tak na sex. Nejlepší cestou je takové to letmé dotýkání se ho třeba na ramenou, pažích a pokud sedíte, tak na kolenou. Tím můžete doprovázet to, o čem se bavíte a pak to bude vypadat velice nenuceně. Pohrávání si s prameny vlasů je také výraz flirtování. Vyvarujte se třeba rukou zkřížených na prsou, které vyloženě říkají »NE«.

Tip č. 3: Nebavte se o politice!
Flirtování by se mělo vyvarovat vážných nebo nudných témat, takže si třeba rozchod své nejlepší přítelkyně nebo řešení naší katastrofální politické scény nechte najindy. Zaměřte se především na vtipkování, na povídání si o sobě a poznávání se navzájem. Mnohem zajímavější pro něj budete, když začnete se zaujetím vyprávět o filmu, který vás nadchl, nebo o cizokrajné zemi, kam se toužíte vydat. Nečekejte, až bude zábavný on, buďte sama aktivní a bavte se rovným dílem. Můžete si z něj třeba (samozřejmě v rámci pravidel) utahovat, a to může prozradit, jaký je - jestli má či nemá smysl pro humor.

..pekny, co vy říkate?..:-)

Kdy mu dát kopačky!!

31. prosince 2011 v 19:30 | R převzala |  Frustrace
tohle jsem našla a trošku mi vadí to vykání....:D si zvyknu:D

Nejste pro něj dost sexy
Pokud vám neustále předhazuje váš zadek, celulitidu či špek na břiše, vykašlete se jak na diety, tak na něj. Nejen, že pro něj nejste dost sexy, ale hlavně je to nevychovaný hulvát . Vy ho přece milujete, jaký je, se všemi jeho chybami. Tak mu s klidem dejte příležitost, ať uloví Gisele Bündchen, která mu visí na záchodových dveřích.

Podvádí vás s kdekým
Pokud vás podvedl víc než jednou, nebo vám to ani neřekl a vesele randí s jinými, řekněte mu sbohem. Udělat chybu můžeme ve vztahu jednou a může nám být odpuštěno. Jestli se spustil s jinou více než jednou (byť vám to přizná a sype si popel na hlavu), nemá to cenu. Udělá to znovu. Najděte si raději někoho, pro koho jste ta jediná.

Myslí na svoji EX
Pravděpodobně to není jeho vina, ale to není omluva. Pokud šel do nového vztahu s tím, že pořád miluje svoji »bejvalku«, byla to chyba. Vy se trápíte tím, že jistá kapitola života pro něj není uzavřená a že se vám nemůže dát celý, zatímco on se snaží donutit se k lásce k vám. Pro svého partnera byste měla být na prvním místě. A ne za jeho femme fatale.

Nerespektuje vás
Je schopen vám říct věci, pro které byste jiného zavraždila? Opravuje vás neustále, shazuje před kamarády, myslí si, že pro něj nejste dost dobrá, ale on s vámi ze soucitu je? Vyhoďte ho okamžitě ze svého bytu i postele. Pokud vás nerespektuje jako partnerku a chová se k vám přezíravě, nechte ho hledat někoho hloupějšího. Vy tohle přece nemáte zapotřebí.

Jen bere a nic nedává
Pokud váš vztah funguje hlavně z vaší strany a máte pocit, že on vám nic nedává, pryč s ním. Ve vztahu jste přece právě kvůli tomu vzájemnému pocitu dávat a dostávat. Najděte si raději někoho, kdo o vás bude skutečně stát a bude méně sobecký.

For girls: Řešení častých problémů

31. prosince 2011 v 19:24 Vysvětlivky
možná je tohle trochu od věci... ale spokojenost sama se sebou přizpívá ke vzájemným vztahům;)

Málo se směješ?
Chyba není v tobě. Jednoduše kolem sebe nemáš ty správné lidi! Seznam se s novými kámoši a uvidíš, že tvůj život bude hned veselejší. Vrhni se na něco nového, co tě bude bavit, a kde s ebudeš moct seznámit.
Potřebuješ víc volnosti?
Hlavně neseď doma. Najdi si nějaký kurz nebo kroužek, třeba břišní tance nebo keramiku, který ti vaši nebudou moct zakázat, Nebo přiveď své kámošky ukázat rodičům. Až je poznají, nebudou se třeba tolik bát pouštět tě s nimi ven.
Některé holky na tebe žárlí?
To je vlastně pozitivní, ne? Když na tebe někdo žárlí, tak proto, že by chtěl být jako ty. Proti žárlivosti existuje jen jedno řešení - lhostejnost. Hlavně ostatními neopovrahuj a zůstaň přirozoená a ke všem milá. Přejde je to!
Máš ve škole nepřítelkyni?
Jestli jde o holku, kteoru vídáš každý den (nebo skoro), nejlepší bude si jí nevšímat. Neopovídej na její útoky a dělej, jako by neeistovala. Tím jí nejlíp namíchneš a ji to po nějaké době přestane bavit, uvidíš.
Nelíbí se ti tvoje pověst?
Máš dvě možnosti. První je jednodušší - ignoruj všechno, co se o tobě říká. Druhá možnost je pro odvážnější povahy - zkus rázně vyvrátit pomluvy tím, že se budeš hájit přímo před těmi, kteří je roznášejí.
Kluci si tě nevšímají?
To je jenom tvůj pocit. Ve skutečnosti si totiž ty nevšímáš kluků, kteří si tě všímají. Ať jsou tvůj vhled a osobnost jakýkoliv, vždy je někdo, koho zajímáš. Buď víc pozorná a neboj se s kluky bavit. Jen tak si tě totiž můžou všimnout.

For girl:10 problémů s láskou

31. prosince 2011 v 19:20 | Renca |  Vysvětlivky

Rady o lásce...
10 broblémů s láskou

1) Neví, že ho miluješ...
- Nevrhni mu rande hned tenhle týden.
2) Už s ním nechceš být
- Řekni mu to co nejdřív!Čím déle budeš čekat,tím to bude horší.Pro oba!
3) Rozešel se s tebou, a ty jsi nešťastná...
- Vyraz ven s dobrým kámošem,bude ti líp.(kámoškou)
4) Nevíš, co si o tobě doopravdy myslí ..
- Nenuceně mu nejdřív řekni ty, co si o něm myslíš.Pravděpodobně pak udělá to samé.
5) Tráví moc času s kamarády ...
- Zapoj s e víc do jeho party.Aspoň poznáš nové lidi.
6) Je k tobě čím dál tím míň přítulný...
- Promluv si s ním na rovinu, jestli nemá jinou.
7) Váháš mezi dvěma kluky
- Vyber si toho milejšího a férovějšího.
8) Zamiloval ses do zadaného kluka
- Buď trpělivá a počkej, až jestli bude volný.
9) Miluješ ho, ale ještě se s ním nechceš milovat
- Řekni mu to, že potřebuješ víc času.
10) Opustila jsi ho, ale teď toho lituješ...
- Klidně mu přiznej, že ti chybí. Třeba máte naděje.


Kluci nemohou žít bez...

31. prosince 2011 v 17:13 | R převzala |  Frustrace
1. místo KAMARÁDI 98%

2. místo LÁSKA 81%

3. místo RODINA 79%

4. místo SPORT 71%

5. místo MEJDANY (hospoda:)) 62%

6. místo HUDBA 60%

7. místo POČÍTAČ 48%

8. místo PRÁZDNINY 45%

9. místo MOBIL (závisláci:)) 41%

10. místo SEX (desítka jo?:)) 40%

to je věda..:D

O blogu

31. prosince 2011 v 16:49 | Renča |  Frustrace
Jako chtěla bych to tu co nejvíce vylepšit...
ale sama už nevím jak jen my to někdy přijde tady trochu neuspořádany a možná trochu barevný _D jako proto vás žádám kdybyste měly sebemenší návrhy nebo nápady co by se tu dalo změnit napište je sem poradíme se a třeba i změníme :-)) hlvně aby se blog líbil "širší veřejnosti:D " a ankety mi přijde zbytečný dělat, stejně nvím co bych tam napsala :D Tak piště jak to tu vylepšit:-))
PS: články ještě přibydou , ale prostě styl, poskládání boxu , barva menu aj. Nadpis blogu a protě co vás napadne
pak stoho neco vyberem ok:-)))

díkes vase autorka blogu Rena a peknyho Silvestra všem:-)a nový rok

Numerologie-je ti věrný??!

31. prosince 2011 v 15:29 | R našla |  Vysvětlivky
úžasné! nevím jak vy, ale já na tyto mřížky věřím a znám jich habaďůru:D

123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ

Jak na to?

Napiš si jméno kluka, na kterého se chceš ptát a pak místo písmenek doplň čísla podle tabulky. Ty pak sčítej tak dlouho dokud ti nevyjde jednociferné číslo a pak si přečti jaký doopravdy je!

1=Miluje svobodu
Kluk, který má číslo věrnosti 1, je nespoutaný. Nezávislost a svoboda jsou pro něj nade vše. Dej mu dostatek volnosti a nenuť ho, aby ti každou chvíli vyznával lásku. Pak si můžeš být jistá, že pro něj nebude existovat jiná holka!
2=Je spolehlivý
Číslo 2 znamená vyrovnanost a klid. Tenhle kluk by ani ve snu nepomyslel na to, že by si někdy začal s jinou. Je fakt spolehlivý, strašně neradse hádá a nenávidí neupřímnost. Jsi s ním v naprosém bezpečí a nikdy tě nezradí.
3=Je plný energie
Kluk, kterému vyšlo číslo 3, překypuje energií. Chce se bavit hlavně s kámoši. Když bude všechno tak jak si to představuje on, nebude chtít žádnou jinou. Pokud se ale občas rafnete, může se stát, že se poohlédne jinde.
4=Bojuje za tebe
Upřímnost, poctivost a spravedlnost: To jsou hesla kluka s číslem 4. Když s někým chodí, udělá všechno proto aby jeho vyvolená byla šťastná. Svojí holky by se jen tak nevzdal. A nevěra? To není nic pro něj.
5=Hledá dobrodružství
Zajímáš se o sexy spolužáka? Vyšla mu pětka? Buď opatrná strašně touží po dobrodružství. sice se s ním nikdy nebudeš nudit, ale možná ti přichystá nemilé překvapení, když se jednoho dne rozhodne hledat vzrušení u tvojí sokyně.
6=Je věrnost sama
Máš kluka, kterému vyšlo číslo 6? Můžeš si jen gratulovat! Šestkami jsou totiž známí tím, že jsou poctiví a hlavně věrní. Krásný vztah je pro něj nejdůležitější na světě. Klidně si začněte dělat společné plány na prázdniny.
7=Je v citech opatrný
I když na první pohled vypadá týpek s číslem 7 celkem namyšleně, ve skutečnosti takový není. Svoje city jen schovává za nepřístupnou masku. Holt je nerad dává najevo. Když mu ale dáš šanci, uvidíš, že je pro tebe jako stvořený.
8=Nic jen tak napůl
Kluk s číslem 8 nestojí o žádné nezávazné románky. Pokud se pro tebe rozhodne, bude si za svým rozhodnutím stát a bude tě milovat jako nikdo. Kdyby ti měl být nevěrný, radši se s tebou rozejde.
9=Lehko sejde z cesty
Kluky, kterým jejich jméno dalo dohromad devítku, neodolatelně přitahují neznámé věci. To ale zároveň znamená, že se lehce zblázní do tajemné cizí holky. Tenhle kluk nejedná hlavou, ale podle toho, kam ho to zrovna táhne.

Rozchody

31. prosince 2011 v 15:16 Frustrace
Rozcházíme se
Sbohem, lásko, já jedu dál!
Pláč, slzy a výčitky jsou nejčastějším průvodcem konce vztahu. Humor bývá vzácným kořením, ale i přesto se najdou hlášky, které srší i v této situaci vtipem.
Prostřednictvím SMS
"Chci se s tebou rozejít a nevím, jak to říct, tak to píšu."
"Jestli nestojíš přede dveřmi s lahví šampaňského, třiceti růžemi, geniální večeří a salutujícím králíkem, nemusíš už chodit vůbec."
"Game over!"
Z očí do očí
"Promiň, ale ty jsi tak blbý/á,že to vážně dál nejde."
"Život s tebou byl jako velká krabice čokolády. Promiň, ale už jsem přejedená."
"Odcházím, protože tě nemiluji, ale doufám, že zůstaneme přáteli."

Zdůvodnění nevěry

31. prosince 2011 v 15:13 | R převzala |  Frustrace

i toto můžete někdy slyšet....

Vysvětlování nevysvětlitelného
Při nevěře najednou tolik oceňovaný humor bruslí na tenkém ledě. Za vše mluví výpověď muže, který u soudu na svou obhajobu uvedl: "Poprvé jsem ji uhodil proto, že nepřiznala, že mi byla nevěrná. Podruhé proto, že se mi k nevěře přiznala." Jak tedy vtipně vyklouznout z partnerova výslechu?

"Tu blondýnu jsem nikdy neviděl, takže logicky jsem ji nemohl obtěžovat. V žádném hotelu jsme nebyli, žádný klíč v zámku nebyl, nemohl se tedy ztratit. A já se tudíž nemohl ocitnout na chodbě jen v ručníku..."
"Mám pro tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta špatná je, že jsem ti byl nevěrný, a ta dobrá, že už to nikdy neudělám."
"Ano miláčku, byla jsem ti nevěrná, ale všechny orgasmy jsem předstírala."
"Byl jsem ti nevěrný s nejkrásnější ženskou, jakou jsem kdy viděl. Dělali jsme všechno, po čem jsem kdy toužil a ještě dřív, než jsem na to pomyslel. Po sexu mi řekla, že jsem nejlepší milenec. Miluje mě a nevadí jí, že se nechci rozvádět...a pak jsem se probudil."


Chvilka milování

31. prosince 2011 v 15:04 | R našla |  Potěšení

Chceme se pomilovat
Konečně sexuální hrátky!
Všechny seznamovací praktiky lidé přežívají hlavně proto, aby nakonec mohli spočinout v milované náruči a užít si dobrého sexu. A takhle to vypadá, když se věty seznamovací spojí s pozváním k milostným hrátkám.
Věty:
"Což takhle na to hupsnout, kotě?"
"Slečno, přicházím s nabídkou kvalitního sexu."
"Slečno, nedala byste mi? Já vám to příští týden vrátím."
"Dělám výzkum na téma sex, nepomohl bys mi s praktickými ukázkami?"
"Ráda bych s tebou posnídala. Můžu tě pozvat na večeři?"
"Existuje jediný způsob, jak se zbavíme pokušení - pojď, podlehneme mu."
"Jsem ve městě nová. Neukázal bys mi cestu k tvému bytu?"
"Nejsou vám ty džíny příliš těsné? Jsem si jistý, že bez nich byste se cítila mnohem pohodlněji."
...


Láska až přehnaná

31. prosince 2011 v 15:01 | Rena |  Na co pozor
Jsme po uši zamilovaní
Srdíčka místo jazyka
Pokud se »balící« strategie podařila, přichází stav zamilovanosti. Doba, kdy hlavní roli hrají růžové brýle. A člověk zamilovaný nejvíce ocení upřímné vyznání typu: "Ty jsi má opravdová láska, ty ostatní byly jen zkušební." Někdy ale všeho moc škodí. Nemyslíte?
  • "Miluji tě, miláčku, od paty až k čumáčku."
  • "Sluníčko zapadá, měsíček bledne, vzpomínám na tebe v noci i ve dne."
  • "Nejdůležitější věci by měl mít člověk pořád u sebe. Teď ale nevím, jak tě nacpu do kabelky."
  • "Tvoje oči jsou jako dvě krásky plavající v moři mojí a tvé lásky."
  • "Kuře miluje zrní, růže trní, hvězdy nebe a já tebe."
ne na každýho týpka to zabere....

Seznamovací hlášky

31. prosince 2011 v 14:54
Nejdůležitější bývá první, »seznamovací« krok. Toho druhého díky vtipné hlášce můžete natolik upoutat, že s ním ještě ten večer budete dovádět při milostných hrátkách v posteli. Jak na to?

Obehrané hlášky
"Nechtěl/a byste se přijít podívat na mou sbírku motýlů?"
"Vy máte tak hezké oči! Nechtěl/a byste zajít na kafe?"
"Na vás jsem čekal/a celý život."
"To je osud! Věříte na lásku na první pohled?"

Originální oslovení
"Nemáte chuť na kafe a jahodový dortík?"
"Jak se cítíte jako nejpřitažlivější žena/muž v této společnosti?"
"Nechtěl/a bys se mnou chodit? Já se totiž strašně špatně seznamuji."
"Slečno, vy máte hezkého pejska. Mohu si vás pohladit?"

Takhle rozhodně ne!
"Na ty prsa byste měla mít zbrojní pas."
"Okamžitě mi dejte svůj telefon, jinak za sebe neručím!"
"Čau šťávo, kam tečeš?"
"Vidím, že se ti líbím, zajdeme na pár?"
"Půjčíš mi mobil? Musím zavolat matce, že jsem potkala dokonalého muže. Nechceš ji poznat? Třeba zítra?"

..co dodat:D vyjadřete se sami;)

For girl:Další chyby rady a tipy:)

30. prosince 2011 v 21:50 Na co pozor

Netlač ale na pilu!
Klukovi nikdy nesmíš úplně natvrdo ukazovat, že jsi do něj zamilovaná jako blázen. Kluci jsou lovci a nebaví je lovit "oběť", o které vědí, že ji mají jistou. Prostě je potřeba trocha zájmu a když se lovec chytí na vějičku, opatrně zase couvnout a dát mu najevo, že nic nemá jistého, že jsou tady i jiní... (a to je fact mizerná pravda:-/)
>Samozřejmě dál záleží na tom, jaké povahy ten klučina je. Jestliže je spíš ostýchavý, nesmíš to s hrou na lovce a jeho oběť přehánět a jasně mu naznačit, že se nemusí bát pokračovat, pokud je kluk sebevědomý, můžeš s ním hrát víc natvrdo, a pokud je to známý děvkař, musíš zvolit hodně tvrdou hru, protože jinak o tebe ztratí zájem. (a spíš bych spoléhala na to, že většina je odvážná:D)

Musí si tě všimnout
Aby si tě všiml kluk, o kterého stojíš, musíš se mu prostě tak nějak šikovně plést do cesty - aniž bys porušila pravidlo "Netlač na pilu". Musí si tě prostě všimnout, a mělo by to vypadat, že spíš náhodou nebo dokonce nedopatřením :-). (to zkoušejí i kluci)Přitom je dobré použít nějaký ten trik, třeba se bavit s kámoškou o tom, kam vyrazíš večer - tak, aby to musel zaslechnout.

Nebuď moc emancipovaná :-) (svatá pravda-příliš mnoho škodí)
Když budeš před klukem neustále udržovat pózu: já jsem svá, nikdo mi nemusí s ničím pomáhat, všechno zvládám, jsem soběstačná - moc šancí tomu nedávej. V klukovi musíš vzbudit dojem, že je úžasný borec, který tě ochrání za všech okolností, a to i v případě, že je to ňouma, kterého musíš chránit sama.

Ještě nějaké tipy

Usmívej se, nic tě to nestojí a je to tvá největší zbraň. Pozitivní oční kontakt nic nezkazí. Nepřemýšlej o svých komplexech, má je každý. Kluci jsou různí a každému se líbí něco jiného, takže zrovna "tvoje noční můra" bude pro něj to, co se mu na tobě líbí. ;-)
Říká se, že krásné holky to mají snažší - ano, ale platí to jen pro první část seznámení, kdy kluci posuzují, jak holka vypadá. Brzy ale přichází důležitější část, kde kluk přestane hodnotit postavu, ale zajímá se o to, jak se chováš, jestli nejsi úplně blbá, abys mu někde nedělala ostudu a jestli se s tebou cítí dobře:-)


Chyby při balení kluků :-!

30. prosince 2011 v 21:35 | Rena |  Na co pozor
Sbalit kluka není až tak složité, jak by se mohlo zdát. Kluci vlastně sami neustále vysílají signály: holky, pojďte mě některá sbalit! Jsou ale základní chyby, které dívky při balení kluků dělají.

Jestliže se na tebe kluk ve škole často dívá, usmívá se na tebe, je doslova zbabělost nedat mu znát, že o něj máš taky zájem. Nebo když ti kamarádka vylespičí, že se líbíš nějakýmu klukovi, tobě se taky líbí, ale přesto mu ani úsměvem nenaznačíš, že se nemusí bát tě oslovit, že nebude odmítnutý?

Většina kluků se v těchto situacích chová poměrně čitelně a jde často docela poctivě se svou kůží na trh, třebaže ho často na konci čeká potupné odmítnutí. Na druhé straně holky až příliš licitují, bojí se zklamání a mají starosti "co by to tomu řekli ostatní".

Nejčastější chyby

Kluk se po tobě dívá. Je to od něj první krok, jak ti naznačit, že se mu líbíš. A co uděláš? Místo toho, abys jeho pohled opětovala, uhýbáš pohledem a díváš se schválně jinam.

Odvážnější kluk si sedne vedle tebe třeba v parku na lavičku a chce navázat nějakou konverzaci. Třeba i trapnou, ale mohly by se pohnout ledy. A ty? Ignoruješ ho, jako by byl vzduch. Přitom vlastně nemyslíš na nic jiného než právě na něj...

Nebo kluk zkusí nasadit upřímný úsměv. A tvoje reakce? Znuděný ksichtík bez výrazu a bez zájmu. A doma pak slzičky, jak jsi do něj zamilovaná a nevíš, jak mu to říct...

Jak má chudák kluk po těchto reakcích tušit, že o něj máš zájem?:-) zamyslete se.. pokračování příště..

Ten který Tě nechce

30. prosince 2011 v 21:31 | Renča |  Frustrace

Tento článek věnuji speciálně i těm, kteří se mě ptali, jak na kluka, který je opustil a nechce se vrátit... stojí za pokus:-)

Sbalit kluka, který tě nechce, není sice úplně nemožné, ale chce to spoustu trpělivosti a nemůžeš očekávat, že se to nakonec povede. Rozdělili jsme takové kluky do tří skupin, v té druhé a především třetí skupině jsou ti, u kterých máš přece jen šanci, když budeš trpělivá a chytrá. První skupina - to je prakticky ztracená záležitost...

1. skupina: Prostě se mu nelíbíš

Jestliže kluk patří do této skupiny, nemáš téměř žádnou šanci s tím něco udělat. Tohle vyjde tak maximálně v jednom případě z tisíce, a to jen tehdy, pokud je kluk tak zoufalej, že dlouho neměl holku (nebo ještě vůbec neměl holku), že si řekne - lepší tahle hnusná, než žádná. A že takový vztah stejně časem skončí hodně špatně, to je snad každému jasné.
Než kapitolku uzavřeme, ještě jedna věc - jak poznat, že se mu nelíbíš? Někdy se to podaří zjistit přes kámoše nebo přes kámošky (ale bacha, aby mluvili pravdu, protože můžou mít kámošky s ním nebo kámoši s tebou svoje vlastní milostné úmysly :-), jindy se to pozná tím, že tě zcela ignoruje (ale i tady to nemusí být vždy jasné, zakomplexovaní kluci se někdy tak chovají, i když mají o holku zájem). Takže? Ano, pokud ti to neřekne natvrdo do očí, nikdy si nemůžeš být zcela jistá, pokud ale hodně náznaků hovoří pro to, že se mu zřejmě nelíbíš, jdi okamžitě od toho, nemá to šanci na úspěch.

2. skupina: Nerozhodný střelec (časté)

Takový kluk si nemyslí, že jsi ošklivá, párkrát si s tebou i vyjde, ale ty sama cítíš, že to prostě není ono, že tomu z jeho strany něco chybí. Většinou jde o to, že se nechce moc držet za ruku, že moc nemluví, o líbání nemůže být ani řeči. Může to být samozřejmě jen ostych, ale většinou jde o nerozhodnost. Takového kluka si můžeš získat i udržet, ale musíš se v této fázi opravdu "ukázat". Odhalit mu všechny svoje kvality, o kterých víš nebo o nich aspoň tušíš :-). Musíš ho prostě přesvědčit, že bez tebe nemůže být, ale bacha na nějaký nátlak, hezky zvolna, jinak uteče. Samozřejmě záleží taky na tom, co kluk u holky preferuje. Pokud je tvojí předností mrštný jazýček a všichni o tobě vědí, že se "s tebou dobře kecá", jestliže má kluk radši zakřiknuté puťky, neštěstí je na světě. Ale to už je jiná věc, takový kluk se pro tebe stejně nehodí, takže to můžeš s klidným srdcem zabalit. :-)

3. skupina: Myslí si, že jsi blbá

Jakmile tě kluk zařadí do přihrádky "hezká, ale blbá", máš problém. Ale naštěstí jde snadno vyřešit - samozřejmě za předpokladu, že nejsi doopravdy blbá :-). Vždycky máš šanci ho přesvědčit o své inteligenci, o svém přehledu a o svých veškerých intelektuálních přednostech. Jakmile se ti jeho první dojem podaří zvrátit, máš téměř vyhráno, protože v jeho mysli zůstává to první - je krásná, a k tomu se časem přidá - není úplně blbá, nebo dokonce - je krásná a ještě k tomu chytrá. Sen každého kluka.


a... věřte si!!!:-)

Co platí na kluky podle věku!

30. prosince 2011 v 21:12 | Rena |  Vysvětlivky
Vždycky záleží na věku!!! (ve většině případech jo:-D)

•Holky 12-14let

►Chování holky

Holka musí být prašťěná,pro každou legraci,komunikativní.

♥Co by u sebe měla mít na rande?

Deodorant,lesk na rty,žvýkačky,nějaké drobné...!


•Holky 15-16let

►Chování holky

Kluci opět dají na holku,se kterou je legrace,ale taky která jde do všeho.Tím se však nenechte zlákat k něčemu,co by se vám nelíbilo.Nebuďte vlezlé,a nesnažte se být za každou cenu skvěle nalíčené,upravené...!Buďte přirozené.

♥Co by u sebe měla mít na rande?

Růžovou rťenku ve světlém odstínu a s leskem,deodorant,žvýkačky,kondomy,lehkou toaletku-vůni :) (ta toaletka mi chybela!!:D ještě že ji mám k Vánocum haha:D)


•Holky 17-18let

►Chování holky

Holky v tomto věku myslím nepotřebují nějaký návod na chování,jež toho pravého okouzlí,ale mnohdy se hodí.Holky by měli alespoň trochu zklidnit,jelikož takové hrrr... chování kluky maximálně vyděsí.Kluci mají rádi holky,se kterýma je zábava,ale nehledají slečny,za které by se pak mohli stydět.Takže si odpusťte výbuchy smíchu na veřejnosti doprovázené chrochtáním.Buďte svá,ale umějte se krotit!

♥Co by se sebou měla mít na rande?

Rťenku,kondomy-nebo jiný druh ochrany,Lehký parfém nebo toaletku,velký výstřih :)-na ten kluci letí,mini sukýnku...


<<tak aspoň trochu "inspirace" a třeba se i zasmějte..:-)))

Běžíím jo!! vidím cíl!:DD

30. prosince 2011 v 20:37 Písmenkové obrázky

$$$$____ $$$$
__$$$$$____ $$$$$
__$$$$$$____$$$$$$
___$$$$$$$____$$$$$$$
_____$$$$_______$$$$
______$$$$_____$$$$$$$
____$$$$____$$$$$$$
____$$$$__$$$$$$
____$$$$
____$$$$
____$$$$
____$$$$
_______$$$___$$$$
______$$$$$_$$$$
_____$$$$
______$$$$
_______$$$$
____$$$$
____$$$$

Vtip-slovensky

30. prosince 2011 v 17:11 Frustrace
promiňte.. ale toto i když je to starý, jsem to sem musela prostě dát :DD mě totiž vždy pobaví xDD


Ona: Ahoooj!
On: Nooo konečne!

Ona : Chceš, aby som odišla?
On: Nie, nie, čo ti šibe? Už len tá predstava je hrozná!
Ona: Miluješ ma?
On: Samozrejme, celé dni a noci!
Ona: A podviedol si ma už niekedy?
On: Nie, nikdy, prečo sa tak sprosto pýtaš?
Ona: A budeš ma bozkávať?
On: Jasne, pri každej príležitosti!
Ona: A bol by si schopný ma niekedy udrieť?
On: Si sa zbláznila, veď predsa vieš, aký som!
Ona: Môžem ti dôverovať?
On: Áno.
Ona: Miláčik.

Teraz si to prečítaj z dola hore :D

tož a můžete pak jim důvěřovat??:D

Dojemné citátky o přátelích:-)

30. prosince 2011 v 16:53 Písmenkové obrázky
_______________________________________Priateľom je ten,kto o
_____00000000000_______00000000000_____vás vie všetko a má vás
___000000000000000___000000000000000___stále rovnako rád...
__00000000000000000_00000000000000000__Jeden nepriateľ môže
__00000000000000000000000000000000000__zraniť skôr,než desať
___0000000I LOVE MY FRIENDS0000000000___priateľov pre teba urobí
____0000000000000000000000000000000____niečo dobrého...
______000000000000000000000000000______Človek umiera toľkokrát,
_________000000000000000000000_________koľkokrát stratí priateľov
____________000000000000000____________..Len v nešťastí as
_______________000000000_______________spozná pravé prateľstvo
_________________00000_________________..Keby všetci ľudia
___________________0___________________vedeli,čo jedny hovoria o druhých,neexistovali by na svete ani štyria priatelia...A toto vsetko je pravda!! Takze MI nezalezi natom aby som mala vela priatelov...ale aby boli it priatelia "kvalitny" !! Ty si jeden z nich :)

Přátelé jako delfíni-citát

30. prosince 2011 v 16:51 Písmenkové obrázky
_______s§§§§ss.__.ss§§§§§§§§§ss.
____________ł§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s.
_____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s
_____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§O§§§§§s
____________s§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s§§§§§§s
___________s§§§§§§§§§§§§§§§§§§ł§§§§§łłłłł´
__________s§§§§§§§§§§§§§§łłł´
__________§§§§§§§§§§§§łł´___PrIeTeLiA Súú AkO DeLFíínY
_________s§§§§§§§§§łł´_______PrETo NiKdY NePoDvEd
________s§§§§§§§§ł__________PrIaTeLa V TmE
________§§§§§§ł´____________LeBo Sa HoVoRíí Ze DeLFíínY
________§§§§§´______________V TmE UmIeRaJúú!
________§§§§´_______________PoSLííí ToHTo DeLFííNiKa PrIaTeLsTvA
________§§§´________________VsEtKýýM SvOJiM PrIaTeLoM kToRíí
________§§§________________Súú V TvoYoom iEcKu ;]
________§§§§ssss.
______s§§§§§§§§§§§s,

DC

30. prosince 2011 v 16:49 Písmenkové obrázky
888888888888888888888888_______________8888888888888888888888 8888888888888888888888888888______888888888888888888888888888 88888888____________8888888888__8888888888___________88888888 88888888_______________8888888888888888______________88888888 88888888_________________8888888888888_______________88888888 88888888_______________88888888888888888_____________88888888 88888888______________888888888_888888888____________88888888 88888888_____________888888888___888888888___________________ 88888888____________888888888_____888888888_____________ 8___ 88888888____________888888888_____888888888__________8__8_8_8 88888888____________888888888_____888888888___________ 88 88_ ____________________888888888_____888888888__________8__8_8_8 _____________________888888888___888888888_______________8__ _______________________888888888_888888888____________________ 88888888_______________88888888888888888_____________88888888 88888888_________________8888888888888_______________88888888 88888888______________8888888888888888_______________88888888 88888888___________8888888888__8888888888____________88888888 888888888888888888888888888______8888888888888888888888888888 88888888888888888888888______________888888888888888888888888 88888888888888888888____________________888888888888888888888 a kdyby někdo věděl co to znamená, tak mi řekněte;D

Jsi super:-)

30. prosince 2011 v 16:44 Písmenkové obrázky
_______________________________________________________________
____$$$$$$$$$$$$$$_____________________________________________
__$$$$$$______$$$$$$___________________________________________
_$$$$$$$_______________________________________________________
___$$$$$$$$____________________________________________________
______$$$$$____________________________________________________
______$$$$$$$$_________________________________________________
__________$$$$$$$$_____________________________________________
$$$$$$$________$$$$$$$_________________________________________
__$$$$$$$______$$$$$$$$________________________________________
____$$$$$$$$$$$$$$$$$__________________________________________
______$$$$$$$$$$$______________________________________________
_______________________________________________________________
____________$$$$$$$$$____$$$$$$$$$_____________________________
_____________$$$$$$$______$$$$$$$ ______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
______________$$$$$________$$$$$_______________________________
_______________$$$$$$$$$$$$$$$$________________________________
_________________$$$$$$$$$$$$__________________________________
_______________________________________________________________
______________________$$$$$$$$$$$$$____________________________
_______________________$$$$$$$$$$$$$$__________________________
________________________$$$$$$_____$$$_________________________
________________________$$$$$$_____$$$$________________________
________________________$$$$$$_____$$$_________________________
________________________$$$$$$$$$$$$$__________________________
________________________$$$$$$$$$$$____________________________
________________________$$$$$$_________________________________
________________________$$$$$$_________________________________
________________________$$$$$$_________________________________
________________________$$$$$$_________________________________
_______________________$$$$$$$$________________________________
_______________________________________________________________
____________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$__________________
_____________________________$$$$$$$$$$$$$$$___________________
_____________________________$$$$$_____________________________
_____________________________$$$$$_____________________________
_____________________________$$$$$$$$$$________________________
_____________________________$$$$$$$$$$________________________
_____________________________$$$$$_____________________________
_____________________________$$$$$_____________________________
_____________________________ $$$$$_____________________________
_____________________________ $$$$$$$$$$$$$$____________________
_____________________________$$$$$$$$$$$$$$$$__________________
_______________________________________________________________
_____________________________________$$$$$$$$$$$$$$$___________
______________________________________$$$$$$$$$$$$$$$__________
_______________________________________$$$$$_____$$$$$_________
_______________________________________$$$$$_____$$$$$_________
_______________________________________$$$$$_____$$$$__________
_______________________________________$$$$$$$$$$$$$___________
_______________________________________$$$$$$$$$$______________
_______________________________________$$$$$_$$$$$_____________
_______________________________________$$$$$__$$$$$____________
_______________________________________$$$$$$__$$$$$___________
______________________________________$$$$$$$$__$$$$$$$________

Sexy-svisle

30. prosince 2011 v 16:35 Písmenkové obrázky
____@@@@@@@@@@___________________________________
______@@@@@________________________________________
_____@@@@@_________________________________________
_____@@@@@_________________________________________
_______@@@@@_______________________________________
___________@@@@@___________________________________
______________@@@@@________________________________
________________@@@@@______________________________
_______________@@@@@_______________________________
______@@@@@@@@@__________________________________
_____________________________________________________
______@@@@@@@@@@________________________________
______@@@@@@@@@_________________________________
______@@@@_________________________________________
______@@@@@@@@___________________________________
______@@@@_________________________________________
______@@@@_________________________________________
______@@@@_________________________________________
______@@@@@@@@@@________________________________
_____________________________________________________
______@@@@@______@@@_____________________________
________@@@@______@@______________________________
__________@@@_____@@______________________________
___________@@@__@@________________________________
____________@@@@@_________________________________
_____________@@@@__________________________________
_____________@@@@@________________________________
____________@@___@@@______________________________
__________@@@____@@@@____________________________
________@@@@______@@@@__________________________
____________________________________________________
______@@@@@______@@@____________________________
________@@@@______@@_____________________________
_________@@@_____@@_______________________________
___________@@@__@@________________________________
_____________@@@@@________________________________
______________@@@__________________________________
______________@@@__________________________________
______________@@@__________________________________
______________@@@

Originální

30. prosince 2011 v 16:22 Písmenkové obrázky
│║▌║▌│║▌║▌║█
ORIGINAL PROFILE©

│║▌║▌│║▌║▌║█
ORIGINAL PROFILE©

Łuxus

30. prosince 2011 v 16:21 Písmenkové obrázky
░░▓█░░░░░░░░░░░░░▒█▒░░░▒█▒░░░░░░░░░░▓███▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▓█░░░░░░░░░░░░░░██░░░██░░░░░░░░░░▓██▓██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░░░░░░░░░░█▒░░█░░░░░░░░░░░█▒░░░▓█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▓█░░░░░░▒▒░░░▒░░░██░██░░░▒▒░░░▒░░█░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░█▓░░▒█░░░░███░░░░█▓░░▒█░░█▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▓█░░░░░░█▓░░▒█░░░░▓█▓░░░░█▓░░▒█░░▓██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░█▓░░▒█░░░░▒█▒░░░░█▒░░▒█░░░▒████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░█▓░░▒█░░░░███░░░░█▓░░▒█░░░░░▒▓██░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░█▓░░▒█░░░▓█░█▓░░░█▒░░▒█░░▒░░░░░█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▓█░░░░░░█▒░░▒█░░░██░▓█░░░█▒░░▒█░▒█░░░░░█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒█░░░░░░█▓░░▒█░░▓█░░░██░░█▓░░▓█░░█▒░░░░█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▓█░░▒▒▒░██░░██░░█▓░░░▓█░░██░▒██░░██▒░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▒██████░░███▓█░██░░░░░██░░███▓█░░░█████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░▒▒▒▒▒▒░░░▒░░▒░▒▒░░░░░▒▒░░░▒░░▒░░░░▒▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Michael Jackson

30. prosince 2011 v 16:13 Písmenkové obrázky
___________________$$$
____________________$$$$___$$$$
__________________$$$$$$$_$$$$$$
_________$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$
____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$
__$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$
__$$$_$$_$$$$$$$$___________$$$$
_$$$$$_$$$$$$$$$$$___________$$$
_$$$_$$_$$$$$$$$$$
_$$$_$$_$$$$$$$$$$
_$$$_$$_$$$$$$$$$$$
$_$$$$$$__$$$$$$$$$
$_$$$$$$___$$$$$$$$
_$$$$$$$$$__$$$$$$$
$_$$$$$$$$___$$$$$$
$$_$$$$$$$$___$$$$$
$$$_$$$$$$$$__$$$$$$
_$$$_$$$$$$$$$_$$$$$
$$$$$ __$$$$$$$$_$$$$
$$$$$$$ __$$$$$$$$$__$
$_$_$$$$$__$$$$$$$$$_$$$$
$$$__$$$$$__$$_$$$$$$$_$$$$
$$$$$$_$$__$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$__$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$__$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$
_$$$__$$_$$________$$$$$$$$$$$
_$$$_$$_____________$$$$$$$$$$
_$$_$$______________$$$$$$$$$$
___$$________________$$$$$$$$$$
_$$$$________________$$$$$$$$$$
__$$$_________________$$$$$$$$$
$_____________________$$$$$$$$$
$____________________$$$$$$$$$$
$____________________$$$$$$$$$$$
$____________________$$$$$$$$$__$$$$$
$___________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$____________________$$$$$__$$$$$$$$____________

Kámoš-nápis

30. prosince 2011 v 16:05 Písmenkové obrázky
_¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶__________
_¶¶¶______¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶ ¶_¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶________
_¶¶¶______¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶_______¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶ __¶¶¶¶_______ _¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶___¶¶¶_______ _¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶____¶¶¶__¶¶¶_______¶¶¶_¶¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶_______ _¶¶¶______¶¶¶_¶¶¶___¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶________ _¶¶¶______¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶__¶¶¶¶¶¶_________

Jsem kdo jsem..:-)

29. prosince 2011 v 21:29 Písmenkové obrázky
___________§§§§§_____§§§§§§___§§_______§§__________________ __________§§___§§___§§____§§__§§§_____§§§__________________ ___________§§_______§§____§§__§§§§___§§§§__________________ _____________§§_____§§____§§__§§_§§_§§_§§__________________ _______________§§___§§____§§__§§__§§§__§§__________________ __________§§____§§__§§____§§__§§_______§§__________________ ___________§§§§§§____§§§§§§___§§_______§§__________________
___________________________________________________________ ______________§§___§§_§§§§§§§§__§§§§§§_____________________ ______________§§__§§_____§§____§§____§§____________________ ______________§§_§§______§§____§§____§§____________________ ______________§§§§_______§§____§§____§§____________________ ______________§§_§§______§§____§§____§§____________________ ______________§§___§§____§§____§§____§§____________________ ______________§§____§§___§§_____§§§§§§_____________________
___________________________________________________________
___________§§§§§_____§§§§§§___§§_______§§__________________ __________§§___§§___§§____§§__§§§_____§§§__________________ ___________§§_______§§____§§__§§§§___§§§§__________________ _____________§§_____§§____§§__§§_§§_§§_§§__________________ _______________§§___§§____§§__§§__§§§__§§__________________ __________§§____§§__§§____§§__§§_______§§__________________ ___________§§§§§§____§§§§§§___§§_______§§____§§__§§__§§____

Love

29. prosince 2011 v 21:25 Písmenkové obrázky
__$$$$$$$_________________________________________________________ __$_____$____________$$$$$$$$$__$$$$$$____$$$$$$___$$$$$$$$_______ __$_____$___________$_________$_$_____$__$_____$_$$_________$_____ __$_____$__________$___________$_$_____$_$_____$$___$$$$_$___$____ __$_____$_________$_____$$$_____$_$_____$_____$$____$$$$$$____$___ __$_____$_________$____$___$____$_$__________$_$______________$___ __$_____$$$$$$$$$_$____$___$____$__$_________$_$____$$$$$$$$$$$___ __$_____________$_$_____$$$_____$___$_______$__$____$$__$$$$$$$___ __$_____________$__$___________$_____$_____$____$_____$$_____$____ __$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$________$$$$$______$$$$$$$$$$$$____

Hormony?:D

29. prosince 2011 v 19:18 Písmenkové obrázky
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________________________________
§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§§§§§§§_______________§§§§§§_______________
§§§§§§§§§§§§§__________§§§§§§§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§§§§§§§§§__________§§§§§§§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§§§__§§§§__________§§§§__§§§§§§§_______§§____§§§§§§§§§§____§§_______
§§§§§______§§§§______§§§§______§§§§§_____§§§§§§____§§§§§§____§§§§§§_____
§§§__________§§§§§§§§§§__________§§§___§§§§§§§§§§__________§§§§§§§§§§___
§______________§§§§§§______________§_§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§§§§§§_
§§§______________§§______________§§§___§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§___
§§§§§__________________________§§§§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____
§§§§§§§______________________§§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_______
§§§§§§§§§__________________§§§§§§§§§_________§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________
§§§§§§§§§§§______________§§§§§§§§§§§___________§§§§§§§§§§§§§§___________
§§§§§§§§§__________________§§§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§§§______________________§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§__________________________§§§§§______________§§§§§§§§______________
§§§______________§§______________§§§______________§§§§§§§§______________
§______________§§§§§§______________§______________§§§§§§§§______________
§§§__________§§§§§§§§§§__________§§§______________§§§§§§§§______________
§§§§§______§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§_____________§§§§§§§§§§_____________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________§§§§§§§§§§§§____________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________________________________

Stop

29. prosince 2011 v 19:16 Písmenkové obrázky
____§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§_§§§§§§§________§§§§§§§__________§§§§
__§§§§§§§§§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§§_§§§§§____________§§§§§____________§§
§§§§§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§§§§§§§_§§§________________§§§______________
§§§§§§__§§§§§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§____§§§§______
§§§§______§§§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§____§§§§§§____
§§§§§§______§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§____§§§§§§____
__§§§§§§_______________§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§____§§§§______
____§§§§§§_____________§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§______________
______§§§§§§___________§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§____________§§
________§§§§§§_________§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§__________§§§§
§§§§______§§§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§______§§§§§§§§
§§§§§§__§§§§§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§______§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§_______§§§§§§_______§§§______§§§§______§§§______§§§§§§§§
__§§§§§§§§§§§§§§_______§§§§§§_______§§§________________§§§______§§§§§§§§
____§§§§§§§§§§_________§§§§§§_______§§§§§____________§§§§§______§§§§§§§§
______§§§§§§___________§§§§§§_______§§§§§§§________§§§§§§§______§§§§§§§§

Total sexy

29. prosince 2011 v 19:10 Písmenkové obrázky
$$$$$$$$$$$_________$$$______________$$$$
____$$$___________$$$$$$$_____________$$$
____$$$___$$$$$$$___$$$____$$$$$$$$___$$$
____$$$__$$$___$$$__$$$___$$$___$$$___$$$
____$$$__$$$___$$$__$$$___$$$___$$$___$$$
___$$$$$__$$$$$$$__$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$

------------$$$$$$$$$$$$------
----------$$$$$$$$$$$$$$$$-------
--------$$$$$-------------$$$$--------
------$$$$$-----$$$$$$--------------------
------$$$$$-----$$-------$$---$$----------------
------$$$$$-----$$$$-----$$-$$--$$$------$$$-
-------$$$$$----$$----------$$-----$$$-----$$$-
---------$$$$$--$$$$$$--$$-$$----$$$--$$$-
-----------$$$$$----------$$----$$---$$$-$$$-
--------------$$$$$$$$----------------$$$$$-
--------------------$$$$$$$$----------$$$$-
----------------------$$$$$$$$-------$$$$-
--------------------------$$$$$$-----$$$$-
--------------------------$$$$$$----$$$$-
---$$$------------------$$$$$$--$$$$-
-$$$--------------------$$$$$$-------
-$$$-------------------$$$$$$------
--$$$----------------$$$$$$------
----$$$-------------$$$$$$-----
------$$$$$$$$$$$$$$$$-----
--------$$$$$$$$$$$$$------
-----------$$$$$$$---------..

Adio :P

29. prosince 2011 v 19:06 Písmenkové obrázky
________________§§§§§§§§§§§§§§________________________________
______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________________________
____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________________________
__________§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________________________
__________§§__________§§§§§§§§§§§§§§§§________________§§______
________§§______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§______
________§§________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______
______§§______________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________
______§§________________§§______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
______§§§§____________§§__________§§§§§§§§§§§§§§§§____________
________§§§§______§§§§______________§§§§§§§§§§§§______________
__________§§§§§§§§______________________§§§§§§________________
______________________________________________________________
__________§§§§______§§§§§§§§§§§§§§____§§§§___§§§§§§§§§§§§§____
________§§§§§§§§____§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§__
_______§§§§__§§§§___§§§§_______§§§§§__§§§§__§§§§§______§§§§§__
______§§§§____§§§§__§§§§________§§§§__§§§§__§§§§________§§§§__
_____§§§§______§§§§____________§§§§§__§§§§__§§§§§______§§§§§__
___§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§__
__§§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§___§§§§§§§§§§§§§____
______________________________________________________________

Mám hlad!:D

29. prosince 2011 v 18:58 Písmenkové obrázky
__________________________________________________________
________________§§§§§§§§§§____________________##______##__
____________§§§§__________§§§§________________##__##__##__
________§§§§__________________§§§§____________##__##__##__
______§§__________________________§§__________##__##__##__
____§§________§§§§______§§§§________§§__________######§§__
____§§________§§§§______§§§§________§§____________##____§§
__§§________§§____§§__§§____§§________§§________§§##____§§
__§§________§§____§§__§§____§§________§§________§§##____§§
§§__________§§__##§§__§§__##§§__________§§______§§##__§§__
§§____________§§__§§____§§__§§__________§§§§__§§§§§§§§§§__
§§____________§§§§______§§§§____________§§__§§__________§§
§§______________________________________§§__§§__________§§
§§______________________§§§§§§__________§§____§§§§§§§§§§__
__§§__________________§§______§§______§§__§§§§§§§§§§§§§§__
__§§______§§________§§__§§____§§______§§__§§____________§§
____§§______§§§§__§§__§§__§§§§______§§__§§__§§§§§§§§§§§§__
____§§__________§§§§§§§§§§__________§§________§§§§§§§§§§__
______§§__________________________§§________§§__________§§
________§§§§__________________§§§§__________§§__________§§
____________§§§§__________§§§§________________§§§§§§§§§§__
________________§§§§§§§§§§________________________________
__________________________________________________________

S konvalinkami

29. prosince 2011 v 18:57 Písmenkové obrázky
________________________________________________§§__§§__§§__________§§
________________§§§§§§§§§§______________________§§§§§§§§§§____§§§§§§§§
____________§§§§__________§§§§____________________§§§§§§____§§______§§
________§§§§__________________§§§§__________§§§§____§§____§§______§§__
______§§__________________________§§______§§____§§__§§§§§§§§________§§
____§§________§§§§______§§§§________§§__§§§§§§____§§______§§______§§__
____§§________§§§§______§§§§________§§__§§§§§§__§§__________§§______§§
__§§________§§____§§__§§____§§________§§§§__§§__§§____________§§§§§§§§
__§§________§§_##_§§__§§_##_§§________§§________§§__________________§§
§§__________§§____§§__§§____§§__________§§__§§§§§§§§§§________________
§§____________§§__§§____§§__§§__________§§§§__________§§______________
§§____________§§§§______§§§§____________§§§§§§________§§______________
§§______________________________________§§____§§§§§§§§________________
§§______________§§§§__§§§§______________§§__§§§§§§§§§§§§______________
__§§__________§§§§§§§§§§__§§__________§§____§§________§§______________
__§§__________§§§§§§§§§§§_§§__________§§______§§§§§§§§________________
____§§________§§§§§KISS§§§§§________§§______§§§§§§§§§§________________
____§§__________§§§§§§§§§§__________§§____§§__________§§______________
______§§__________§§§§§§__________§§______§§__________§§______________
________§§§§________§§________§§§§__________§§§§§§§§§§________________
____________§§§§__________§§§§________________________________________
________________§§§§§§§§§§____________________________________________
______________________________________________________________________

Asi tě zbyji :D

29. prosince 2011 v 18:47 Písmenkové obrázky

________________________________________________________________
__________________________________________________§§§§§§§§§§§§§_
________________________________________________§§§§§§§§§§§§§§§§
________________§§§§§§§§§§______________________§§§§§§§§§§§§§§§_
____________§§§§__________§§§§________________§§§§§§____________
________§§§§__________________§§§§____________§§§§§_____________
______§§__________________________§§__________§§§§______________
____§§________§§§§______§§§§________§§________§§§§______________
____§§________§§§§______§§§§________§§________§§§§______________
__§§________§§____§§__§§____§§________§§______§§§§______________
__§§________§§____§§__§§____§§________§§______§§§§______________
§§__________§§__##§§__§§__##§§__________§§__§§§§§§§§§§__________
§§____________§§##§§____§§##§§__________§§§§__________§§________
§§____________§§§§______§§§§____________§§§§§§________§§________
§§______________________________________§§____§§§§§§§§__________
§§______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______§§__§§§§§§§§§§§§________
__§§____§§__§§§§§§__§§__§§__§§__§§____§§____§§________§§________
__§§______§§§§§§§§__§§__§§__§§§§______§§______§§§§§§§§__________
____§§______§§§§__§§§§§§__§§§§______§§______§§§§§§§§§§__________
____§§________§§__§§§§§§__§§________§§____§§__________§§________
______§§________§§§§§§§§§§________§§______§§__________§§________
________§§§§__________________§§§§__________§§§§§§§§§§__________
____________§§§§__________§§§§________________§§§§______________
________________§§§§§§§§§§____________________§§§§______________
__________________________________§§§§§§§§______________________
__________________________________§§§§§§§§______________________
________________________________________________________________


Hraji na kytaru

29. prosince 2011 v 18:44 Písmenkové obrázky
_______________________________§§§§§§§§§§________________________________
___________________________§§§§__________§§§§____________________________
_______________________§§§§__________________§§§§________________________
_____________________§§______§§§§______§§§§______§§______________________
___________________§§________§§§§______§§§§________§§____________________
___________________§§______§§____§§__§§____§§______§§____________________
_________________§§________§§____§§__§§____§§________§§__________________
_________________§§________§§__##§§__§§__##§§________§§__________________
_______________§§____________§§##§§____§§##§§__________§§_______§§§§§§§§_
_______________§§____________§§§§______§§§§____________§§§§____§§__§§__§§
_______________§§______________________________________§§_§§_§§§§§§__§§§§
____________§§§§§______________________________________§§__§§§§§__§§§§§§_
__________§§___§§______________§§§§§§________§§________§§_§§§§§§§§§§§____
_________§____§§§§§__________§§§§§§_______§§§§________§§§§§§§§§§§________
_______§§_____§§§§§§§_____§§§§§§§§§§_§§§§§§_______§§§§§§§§§§§§_§§________
_____§§§§_______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§§§§§§§§§§___§____§§_______
___§§§§§§____§___§§_§§§§§§§§§____§§____§§§§§§§§§§§§§§__§____§____§§______
_§§§§§§§§§__§__§§__§§§____________§§§§§§§§§§§§§§_§§_§___§___§_____§§_____
§§§§§§§§§§§___§___§§_§§___________§§§§§§§§§__§§§§____§____________§§_____
§§§§§§§§§§§§§__§§§___§§__________§§§§____§§§§_________§§_______§§§_______
§§§§§§§§§§§§§§§___§§§____________§§_§§§§________________§§§§§§§__________
§§§§§§§§§§§§§§§___________§§§_____§§_____________________________________
__§§§§§§§§§§§§§§§_____§§§§___§§___§§_____________________________________
____§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________§§§§§§____________________________________
________§§§§§§§§§§_______________________________________________________

Bafám

29. prosince 2011 v 18:40 Písmenkové obrázky
_________________________________________________________
________________§§§§§§§§§§__________________________§____
____________§§§§__________§§§§_______________§___§_______
________§§§§__________________§§§§______________§_____§__
______§§______§§§§______§§§§______§§_________§_§___§_§___
____§§________§§§§______§§§§________§§________§___§_§____
____§§______§§____§§__§§____§§______§§_______§_§___§__§__
__§§________§§____§§__§§____§§________§§_____§__§_§___§__
__§§________§§__##§§__§§__##§§________§§______§__§_§_§___
§§____________§§##§§____§§##§§__________§§______§___§____
§§____________§§§§______§§§§____________§§___§§§§§§§§§§§_
§§______________________________________§§__§§§§§§§§§§§§§
§§______________________________________§§__§§§§§§§§§§§§§
§§_____________§§§§§§§§§§§§§____________§§____§§§§§§§§§__
__§§________§§§_____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____
__§§______§§____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________
____§§______§§§§____________§§______§§___________________
____§§_________§§§§§§§§§§§§§________§§___________________
______§§__________________________§§_____________________
________§§§§__________________§§§§_______________________
____________§§§§__________§§§§___________________________
________________§§§§§§§§§§_______________________________
_________________________________________________________

Vyplazuji jazyk

29. prosince 2011 v 18:39 Písmenkové obrázky
__________________________________________
________________§§§§§§§§§§________________
____________§§§§__________§§§§____________
________§§§§__________________§§§§________
______§§______§§§§______§§§§______§§______
____§§________§§§§______§§§§________§§____
____§§______§§____§§__§§____§§______§§____
__§§________§§____§§__§§____§§________§§__
__§§________§§__##§§__§§__##§§________§§__
§§____________§§##§§____§§##§§__________§§
§§____________§§§§______§§§§____________§§
§§______________________________________§§
§§________§§§§______________§§§§________§§
§§__________§§§§__________§§§§__________§§
__§§____________§§§§§§§§§§____§§______§§__
__§§________________§§____§§____§§____§§__
____§§________________§§________§§__§§____
____§§__________________§§§§§§§§____§§____
______§§__________________________§§______
________§§§§__________________§§§§________
____________§§§§__________§§§§____________
________________§§§§§§§§§§________________
________________________________________

Bojím se

29. prosince 2011 v 18:38 Písmenkové obrázky
___________________§__________________________________________
___________________§§___________________________§§____________
____________________§_________________________________________
___________________________§§__________§§§____________________
____________§§§_________________________§_____________________
_____________§§___§_______§§§§§§§§§§__________________________
______________§_______§§§§__________§§§§________§§____________
__________________§§§§__________________§§§§__________________
________________§§______§§§§______§§§§______§§__________§_____
__________§___§§________§§§§______§§§§_____§__§§_______§§_____
______________§§______§§____§§__§§____§§___§§_§§______§_______
____________§§___§____§§____§§__§§____§§________§§____________
____________§§__§§§___§§__##§§__§§__##§§________§§____________
__________§§_____§§_____§§##§§____§§##§§__________§§__________
__________§§____________§§§§______§§§§____________§§__________
__________§§______________________________________§§__________
__________§§______________________________________§§__________
__________§§______________________________________§§__________
____________§§__________________________________§§____________
____________§§______§§§§__§§§§__§§§§__§§§§______§§____________
______________§§__§§____§§____§§____§§____§§__§§______________
______________§§______________________________§§______________
________________§§__________________________§§________________
__________________§§§§__________________§§§§__________________
______________________§§§§__________§§§§______________________
__________________________§§§§§§§§§§__________________________
______________________________________________________________

To je dobrý

29. prosince 2011 v 18:37 Písmenkové obrázky
___________________§§§§§§§§§§__________________
_______________§§§§__________§§§§______________
___________§§§§__________________§§§§__________
_________§§______§§§§______§§§§______§§________
_______§§________§§§§______§§§§________§§______
_______§§______§§____§§__§§____§§______§§______
_____§§________§§____§§__§§____§§________§§____
_____§§________§§__##§§__§§__##§§________§§____
___§§__§§________§§##§§____§§##§§__________§§__
___§§____§§§_____§§§§______§§§§____________§§__
___§§§§_____§§§____________________________§§__
___§§___§§§___§§§________________________§§§§__
___§§______§§____§§________________§§§§§§§§§§__
_____§§______§§____§§§________§§§§§§§__§§§§§§§_
_____§§________§§§____§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_______§§_________§§__§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§
_______§§________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
_________§§____§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§________
______§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________
_____§___§§§_§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________
______§_________§§§§§§§§§§§§§__________________
______§§§__§_______§§§§§_______________________
____§§____§___§___§____________________________
______§§§§___§___§_____________________________
__________§§§___§______________________________
_____________§§§_______________________________
_______________________________________________

Potím se

29. prosince 2011 v 18:34 Písmenkové obrázky
______________________________________________§____________§_____
______________________________________________§§_________§§______
________________________________________________§__§§§§§______§__
__________________________________________§______§§_____§§__§§___
__________________________________________§§§__§§_________§§_____
_________________________§§§§§§§§§§____________§§_________§§__§§§
_____________________§§§§__________§§§§_____§§___§§_____§§_______
_________________§§§§__________________§§§§____§___§§§§§___§§____
_______________§§______§§§§______§§§§______§§_______§____§___§___
_____________§§________§§§§______§§§§________§§____§§____________
_____________§§______§§____§§__§§____§§______§§__________________
___________§§________§§____§§__§§____§§________§§________________
___________§§________§§__##§§__§§__##§§________§§________________
_________§§____________§§##§§____§§##§§__________§§______________
______§§_§§____§_______§§§§______§§§§_______§____§§____§_________
_________§§___§§§___________________________§§___§§______________
_________§§___§§§________________________________§§______________
____§§___§§______________________________________§§_______§______
_____§_____§§__________________________________§§________§§§_____
___________§§_____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____§§_________§§_____
_____________§§__§§__§__§_§§§§§§§§§__§_§_§§__§§__________________
_____________§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§__________________
_______________§§___________§§§§§__________§§____________________
______§§_________§§§§_______§§§§§______§§§§____________§§________
_______§_____________§§§§____§§§___§§§§_________________§________
_________________________§§§§§§§§§§______________________________
_________________________________________________________________

Lubim´ta

29. prosince 2011 v 18:33 Písmenkové obrázky
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§§§§§§§____§§§§__§§§§______§§§§
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§§§§§§§§§__§§§§__§§§§§§__§§§§§§
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§____§§§§__§§§§__§§§§§§§§§§§§§§
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§____§§§§__§§§§__§§§§__§§__§§§§
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§§§§§§§§___§§§§__§§§§______§§§§
§§§§________§§§§____§§§§__§§§§____§§§§__§§§§__§§§§______§§§§
§§§§________§§§§§__§§§§§__§§§§____§§§§__§§§§__§§§§______§§§§
§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§__§§§§__§§§§______§§§§
§§§§§§§§§§____§§§§§§§§____§§§§§§§§§§____§§§§__§§§§______§§§§
_______________________________________________________
§§§§§§§§§§§______________§_________§§§___________§§§§§§§____
§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§_§______§§_§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§___
§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§§§_§§__§§_§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§
_____§§__§§§§§§§§____________§§___§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§
___§§____§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§
___§§____§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§________§§§§__§§§
___§§____§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§________§§§§__§§§
___§§____§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§________§§§§__§§§
_____§§__§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§
_______§§§§§§§§§§_________________§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§
___________§§§§§§_________________§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§
_________§§__§§§§_________________§§§§§§§§§____§§__§§§§§§§§§
_________§§§§__§§_________________§§§§§§§§§__§§____§§§§§§§§§
_________§§§§§§___________________§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§
_________§§§§§§§§§§_______________§§§§§§§__________§§§§§§§§§
_________§§§§§§§§__§§_____________§§§§§__§§________§§§§§§§§§
_________§§§§§§§§____§§___________§§§__§§§§________§§§§§§§§§
________§§__________§§_____
_____§§______§§______
______§§__§§_____
_________§§________

BIG heart

29. prosince 2011 v 18:25 Písmenkové obrázky
__________§§§§§§§§§§§§§§______________________§§§§§§§§§§§§§§___
________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§§§§§§§_______§§§§§§__
___§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§§§§___________§§§§§___
_§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____________§§§§§_
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_________§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§________§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______§§§§§§§§§§
_§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____§§§§§§§§§§§§_
___§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____§§§§§§§§§§§___
____§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___§§§§§§§§§§§§__
______§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§__§§§§§§§§§§§§__
________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
__________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____
____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____
__________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§___
____________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____
______________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§_____
________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§______
__________________________§§§§§§§§§§§§§§§§§§______
____________________________§§§§§§§§§§§§§§______
______________________________§§§§§§§§§§______
________________________________§§§§§§_____
__________________________________§§_____