Leden 2012

Jak sbalit kluka

3. ledna 2012 v 14:24 | R převzato |  Vysvětlivky
Jak na to? Vyvaruj se těchto chyb
Nedoprošuj se. - Když už to nemůžeš vydržet a máš silnou potřebu vyjádřit svoje city, pak napiš krátký dopis (používej slova jako sympatický, milý, veselý, ráda bych tě poznala). Riskuješ ale, že si bude myslet, že ho uháníš.
Nebuď jako plakát. - Čím míň budeš namalovaná a výstředně oblečená, tím lépe.
Nebuď středem pozornosti. - Pomyslí, že budeš chtít být středem pozornosti i ve vztahu.
Nechovej se jako kluk. - Když budeš za drsňačku, která mluví sprostě, kouří a má manýry jako kluk, počítej s tím, že se k tobě budou kluci chovat stejně.
Neodmítej pochvalu. - Když tě kluk pochválí nebo ti vyzná city, a není to ten pravý, neodmítej ho. Jen poděkuj, buď milá. Mezi kamarády fungují tamtamy a roznese se, že umíš přijmout lichotku a umíš slušně odmítnout kluka. Pro další nápadníky je to signál, že jsi fajn.
Dobrý výběr. - Když si vyhlídneš kluka, zvaž jeho dostupnost. Neupínej se k neperspektivním - zadaní, o dost starší, sukničkáři apod.
Pravidla při balení
  • Sbalit kluka je hra a nikdy nevíš, jak dopadne. Ze začátku tomu nepřikládej větší význam, než je potěšení z nového setkání. Budeš uvolněná, a tím pádem přirozená.
  • Buď milá a usměvavá. Kluci nemají rádi zachmuřené a protivné holky.
  • Nestyď se zadívat se mu do očí déle. Je to první způsob, jak navázat kontakt.
  • Trochu koketnosti neuškodí, ale nepřeháněj to.
  • Máš trému? On ji má také, proto buď trpělivá, milá a on se osmělí.
  • Když si budeš jistá, že o tebe stojí a není schopný přijít jako první, neboj se ho oslovit.
  • Kluci se v módě nevyznají, ale poznají, jestli ti to sluší. Ale neznamená to mít nové, značkové oblečení.
  • Dívky, které jsou jemné a působí zranitelným dojmem, mají větší šanci než ty, které se chovají jako dračice.

váš názor?)jak kdy taky no:-))

4 věty od kluků čeho se bojí

3. ledna 2012 v 14:21 | R |  Frustrace

''Když jsem s holkou,která se mi líbí ,nemůžu ze sebe vydat ani hlásku a vypadám před ní jako nemluva!Pěkně mě to štve a bojím se jít s ní ven''

''Za chvíli už nevím,cobych jí měl říct. Jenom mlčíme a je to příšerně trapné.....''

'Sluší mi to? Holky si určitě hned všimnou,jestli to klukovi sluší,nebo ne. Hodnotí oblečení,boty i účes. Doufám,že dopadnu na jedničku!''

Asi ji nudím.....určitě mě má už plný zuby mých nadšených ovací na novou verzi Dooma.''


a další ...:-)

Jaké kluky můžeš přenechat "přebíračce"

3. ledna 2012 v 14:19 | Renca... |  Na co pozor
5 typů, které jí můžeš s ledovým klidem přenechat:

Maminčin mazánek
Flanelka, oldschool manžestráčky a svačinky v ubrousku - fakt tě tohle rajcuje:-)?
Compoholik
Miluje počítač. A surfování po netu. A hry. A chatování a stahování a... Ruce pryč!
Pan Smradlavý dech
Chtěla by ses líbat s někým, kdo má zuby dozelena a v puse jak v polepšovně? Fůůůj!!!
Pan Fetiš
Ten bude zaručeně zbožňovat mnohem víc tvoje jetý conversky než tebe:-).
Pan Socka
Když tě někam pozve, vždycky si zapomene peněženku, takže placení je na tobě. Zapomeň na něj!

;)

For girl:Jak se zbavit "přebíračky"

3. ledna 2012 v 14:17 | R našla |  Vysvětlivky
prostě konkurentka tvýho vyhlédnutého kluka..:-)

Část 1.:
Jak ji poznat
Je tvůj kluk v ohrožení přebíračky?
1. Pořád
hledá příležitosti, jak s ním být sama.
2. Když jsi s ním ty, neustále nějak prudí.
3. Pomlouvá tě před ním, když u toho nejsi.
4. Přede všemi s ním otevřeně flirtuje.
5. Stále dává před každým v partě najevo, jak jsou si spolu "blízcí".
6. Vymýšlí si o tobě nesmysly.
7. Pořád mu volá/píše/mailuje.
8. Překazí každý okamžik, kdy máte možnost být spolu sami.
ZAŠKRTLA JSI DVĚ A VÍC TVRZENÍ? JDE PO NĚM!!! ČTI DÁL...

Část 2.:
Jak s ní zatočit

Co tvé svědomí?
Nejdřív se ujisti, jestli náhodou nejsi tak trochu paranoidní. Zeptej se sama sebe, jestli s ním opravdu flirtuje - je to jenom proto, že to jsou kámoši od děství, nebo je v tom něco víc? Jsou opravdu tak dobří přátelé? Cítí se ohrožená, pokud jsi někde kolem? Až si budeš jistá, jak se opravdu věci mají, začni podnikat kroky k tomu, abys svého miláčka dostala z jejích spárů.
Po dobrém...
Jestli to chceš zvládnout v klídku, promluv si na rovinu přímo s přebíračkou. Zkus jí vysvětlit: "Když děláš tohle a takhle, připadám si tak a tak." Jdi na ni po dobrém: "Možná si neuvědomuješ, že to děláš, ale..." Nehysterči, protože to je možná přesně to, z čeho by měla radost. Navíc by tak mohla tvému příteli dokázat, jaká jsi stíhačka. Pokud na to půjdeš chytře, bude se cítit trapně a příště si na tebe dá určitě majzla:-).
Teď jsem tady JÁ!
Přestaň si dělat nervy z jejího chování a pokus se získat pozornost na svoji stranu! Ale nepokoušej se ji shazovat nebo napodobovat - snaž se najít si jinou cestu. I když na tebe působí silně a seběvědomě, pořád jsi to přece ty, kdo s tvým drahým chodí, ne? Nezapomínej na to, protože máš nejsilnější zbraň, kterou proti své rádoby sokyni můžeš vytáhnout!
Je nevinný!
Neobviňuj svého přítele z jejího chování! On za to nemůže. Kluci většinou pomaleji chápou holčičí myšlení. A i kdyby ho napadlo, že po něm přebíračka jede, masíruje to jeho ego, tudíž jí v tom nebude nijak výrazně bránit. Zkus mu vysvětlit, jak to vidíš, a že máš pocit, že jí svým chováním vychází vstříc. Zeptej se ho, jak by se mu líbilo, kdyby ses tak chovala ty s nějakým cizím klukem. Uvidíš, že brzy změní svoje chování k ní!
To chce klid!
Pokud jsi vyplácala všechny nápady, jak na ni, a ona se chová pořád stejně, zkus si promluvit s ním. Ale pamatuj - musíš zůstat klidná, nekřičet a netrucovat. A nesnaž se ji pomlouvat, to nezabírá! Pokud s objektem zájmu nechodíš a je to ona, kdo získal jeho pozornost, nezbývá ti, než to akceptovat.
Uzavři to...
Žárlivost je pocit, který ti může lehce přerůst přes hlavu. V afektu pak člověk dělá věci, kterých většinou lituje. Zkus trávit víc času s přáteli, kteří tě podpoří a zvednou ti sebevědomí. Na přebíračku mysli jako na otravnou mladší sestru, se kterou chtě nechtě musíš nějak vyjít. Uvidíš, že to zabere! Budeš působit rozumně a dospěle. Třeba si pak i tvůj idol uvědomí, že udělal chybu:-)!

For girl:Buď sexy k sežrání!!

3. ledna 2012 v 14:12 | R našla |  Vysvětlivky
Každý známe ten typ holky. Ona je ta, kterou všichni kluci znají jménem i příjmením a každý by s ní šel z fleku na rande. Zdaleka to není ta největší kost z vaší bandy, a přece přitahuje klukyjako magnet! Jak je to možné?! Věř tomu, že za to
může její sebedůvěra. Ta z ní dělá pohodářku, která neřeší každou hloupost. Kluci pak vidí, že je free, nezávislá, vtipná, a tím pádem - řekněme si to narovinu - sexy! Ty jsi samozřejmě jedinečná a nepotřebuješ nikoho kopírovat. Jasně! Ale přesto... je tu pár věcí, které bys mohla od slečny "přitažlivé" odkoukat a které by pomohly zvýšit tvoje magnetické kouzlo...

ON není bůh!
Ráno, cesta do školy... najednou vidíš, jak kráčí proti tobě. Žaludek cítíš až v krku, tvé oči korzují všude okolo, v dlaních se ti tvoří rybníky a srdce ti vyskakuje ven z těla, jak jsi nervózní. Přiblíží se, ty jsi sotva schopná na něj mrknout. Tiše zamumláš: čau. Tak takhle NE! Kde jsi udělala chybu? Podívej, jsi kočka, tak o něm přestaň přemýšlet jako o božstvu, jež právě sestoupilo z nebes. Je to normální člověk... Když mu zaskočí, kašle a občas mu smrdí nohy (jako nám všem, i když tak na první pohled nevypadáme:-). "Nikdy nepřemýšlím o klukovi jako o nějakém nadčlověku," říká Simona (16). "Nezpůsobil světový mír ani nepohnul horou, tak co:-)?" A tak to je! Takže pokud nechceš vyrazit na rande zrovna s princem Williamem, představ si ho, jak se drbe za uchem, jak fňuká, jak se směje, a řekni mu: "ČAU!"

Víš, co chceš?
"Vždycky jsem měla Martina ráda, ale pořád jsme byli jenom kámoši," svěřuje se devatenáctiletá Kristýna. "Pak jsem se jednoho dne rozhodla: dnes večer mu dám pusu. Zjistila jsem, že do toho prostě musím jít rovnou a hned." P.S.: Fungovalo to! Martin a Kristýna, kteří se do oné osudné noci na sebe neodvážili sáhnout, jsou teď spolu! Jsi na řadě... Zeptej se sama sebe, co chceš od svého vyvoleného? Jedno rande? Vztah? Možná si s ním chceš jen pokecat a zaflirtovat. Až budeš mít jasno, jdi do toho. Vidíš? Najednou už se o něj jenom nezajímáš, ale máš poslání:-)! A to tě donutí ukout strategický plán. (Chci ho políbit - Aby mě mohl políbit, potřebuje mě znát - Musím říct Verče, ať nás spolu dnes večer seznámí!) Když budeš mít představu, budeš se podvědomě cítit jistější, a to ti dodá odvahu. Nemusíme připomínat, že sebevědomí a sebedůvěra jsou sexy, že ne?

Nemysli si, že máš jenom jedinou šanci
Určitě jsi slyšela, že se říká: ,Už nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem' nebo ,Na prvním dojmu nejvíc záleží'? Není to zase tak úplně pravda. Karla (18) mluví z vlastní zkušenosti. "Jednou jsem vyrazila na plovku. Když jsem se drápala z bazénu, podjely mi v mokru nohy a já hodila exkluzivní záda přímo před ním! Seběhlo se kolem mě několik lidí a ptali se mě, jestli jsem v pořádku. Musela jsem asi vypadat hrozně:-). Neuvěřitelnej trapas! Ale vlastně jsem tím na sebe upozornila a už spolu chodíme půl roku." Co tím chceme říct? Jestli ses s ním naposledy viděla, když ti spadla podprda při skoku do vody anebo ti zrovna na čele vyskočil beďar, nemysli si, že to je pro něj racionální důvod, aby tě definitivně vymazal ze svého života:-)! Pokud mezi vámi funguje "chemická reakce, ani ten největší trapas ji nemůže zastavit. A když ve vzduchu žádné jiskry nelítají? Nevyšlo by to ani bez trapásku, to si buď jista. Takže nejlepší způsob, jak to zjistit, je trochu si popovídat. A co když si napodruhé před ním zvrtneš kotník a místo pokecu pojedeš na pohotovost? Hlavně nepanikař a přesuň se k dalšímu odstavci:-).

Neber se moc vážně
Pojď si na chvíli zafilozofovat: Život skrývá tisíce nástrah a nedorozumění, kterým se celou dobu snažíme vyhýbat. Někdy se to povede bez chyb, ale dost často taky ne. Anička (17) si pamatuje jeden z těch horších momentů, který zažila přímo před svým novým klukem. "V karaoke baru jsme si s kámošema chtěli zazpívat nějakou písničku od Madonny, a oni nám tam zrovna pustili ,Like a Virgin'! Bylo mi tak trapně, že jsem zrovna tohle musela zpívat před mým klukem, který na mě celou dobu koukal... Potom jsem šla za ním a oba jsme se začali hrozně řehtat. Nakonec mi pověděl, že to bylo hrozně roztomilý!" Sexy holka totiž ví, že životní zmatky jsou jenom další příležitost k tomu, od srdce se zasmát. Občas bývá těžké smát se něčemu, co se nám právě děje. Abychom ti pomohli se v takových situacích zasmát, představ si, že se to samé stalo někomu z tvých kamarádů. A to by ses rozchechtala určitě, no ne? Ne proto, že to někomu přeješ, ale protože je to prostě prča! Nic není víc sexy než zvonivý upřímný smích nad sebou sama (pozor, neplést se snahou-o rádoby sexy uhihňanost!). Ulehči své nervozitě!

Když jsi "ta druhá"

2. ledna 2012 v 21:15 | Rena |  Vysvětlivky

Chodí do stejné třídy - a má holku
Pamatuješ si ho jako zmatence, který nosil krátké kalhoty a nemožný účes, a najednou se z něj vyklubal roztomilý, chytrý a zábavný frajer, který by stál za bližší průzkum. Jenomže spadá do kolonky "zadaní" a vypadá to, že na tom nehodlá nic měnit.
Můžeš ho dostat?
Možná, ale čeká tě každopádně běh na dlouhou trať po velmi nerovném terénu! Touhu po flirtování si budeš muset hned zkraje zakázat, jinak tě jeho milá bude k smrti nenávidět. A co hůř - mohla by ho obrátit proti tobě. Místo svůdného mrkání se zkus pasovat do role nepostradatelné kámošky. Všichni kluci nejsou závislí pouze na kamarádech, tak mu třeba nabídni pomoc se školou a hlavně se nevyhýbej jeho druhé polovičce. Šance, že jejich láska bude trvat navždy, je minimální, a pokud bude tvoje rameno první, na které se po rozchodu vypláče, máš téměř vyhráno. Nejspíš budeš první osoba, na kterou pomyslí, až se oklepe z nejhoršího. A i kdyby tahle megadůmyslná strategie selhala, máš aspoň postaráno o fešného kámoše:-).

Máš tu čest s celebritou
Už když jsi ho spatřila ve startovacím kole, bylo jasné, že tenhle mazel (Sámer, Julián... libovolně doplň) musí být tvůj! Kredit padnul na desítky hlasovacích SMS a ve finále tě musela mamka ovívat kapesníčkem. Pro tebe byl zkrátka jednou provždy první a jediný:-). Ať už tady běží o kohokoliv z našeho ,šoubyzu', nemůžeš si pomoct, ale je to tvůj bůh, a kdyby existovala světelná identifikace lásky, na celé kolo bys zářila nápisem "Platonicky zamilovaná!". No tak se za to nestyď:-)!
Můžeš ho dostat?
Pravdu? Ne. I kdybys byla ve všech směrech ideální holkou jeho snů, šance na realizaci tvé touhy jsou mizivé asi jako... talent Hvězdné pěchoty:-). Patří tak trochu všem. Na druhou stranu tě tahle láska trénuje pro opravdový vztah - naučíš se poznat své city bez bolestných zranění, jako jsou podvod nebo kopačky. Lidé jako Sagvan Tofi:-) mají stejné prudící vrtochy, jako má starší brácha - jen jsou slavnější, no. Až tě zase chytne "celebrity depka", představ si, jak musí Sámerovi po tom tanečku na pódiu smrdět nohy!

Tvůj kámoš a jeho "bejvalka"
Tvrdí, že je to dávná historie, ale když už se podesáté za půl hodiny ozve dráždivé "pípíp pípíp", máš největší chuť zadupat ho do země i s mobilem. Ano, je tady další veledůležitá zpráva od jeho bývalé holky - nyní kámošky - samozřejmě! Přestože už je teoreticky mimo scénu, čím to, že se pořád cítíš jako "křen"?
Můžeš ho dostat?
Jo! Jakmile svými neomylnými radary vypozoruješ, že tenhle vztah je za ním a že nemá cukání se ke své -ex vrátit (a když něco nevím, tak se prostě zeptám, že:-), neměl by být v zaháčkování nejmenší problém. Tahle situace má i svá plus. Za prvé: je dost vyzrálý na to, aby zvládl kámošit s bývalou holkou. Za druhé: určitě nebude žádný lůzr a blb, když je s ním schopná mluvit i po rozchodu. A bonus navíc: když dokáže holku, se kterou chodil, přetransformovat v kámošku, proč by to s tebou nešlo naopak? Přestaň na ni mít kousavé narážky, radši nasaď ženské zbraně - buď milá a flirtuj, co to dá! Možná že za pár dní bude příliš zaneprázdněný na to, aby neustále odepisoval na CIZÍ zprávy:-).

Bývalý frajer tvé kamarádky
Někteří kluci jako by na čele měli obří neviditelnou značku "Zákaz vjezdu". A ex-friend tvé nejlepší kamarádky je jedním z těch vzácných exemplářů. Vlastně nezáleží na tom, jestli se rozešli před sto lety a teď se nemůžou ani cítit, nebo to byl jen úlet. Dáš si s ním rande a riskuješ nejvíc - přátelství s kámoškou.
Můžeš ho dostat?
Možná ano, možná ne. Ona se neubrání pocitu "aha, šla po něm celou dobu a teď se tajně raduje, že jsme od sebe". Byla to velká láska a chodili spolu dlouho? V tom případě nikdy nebude v pohodě, když si s ním vyjdeš. Ale i když to nebyl extra vážný vztah, měj trpělivost a nebuď do něj hrr. Nech jí čas na rozptýlení, anebo lépe - počkej, až potká někoho jiného a bude úplně venku z porozchodového splínu. Potom otestuj terén tím, že hodíš do placu pár narážek, ze kterých by pochopila, co k němu cítíš. Až podle dešifrování její reakce zvol akci:-). Ovšem nezapomeň! Pokud si někdy začneš s kamarádčiným bývalým, nikdy nebásni o tom, jak je úžasný. Věř, že to nechce slyšet.


Článek o balení kluků

2. ledna 2012 v 21:05 | Renča |  Na co pozor


Schválně se děvčata zamyslete, jestli se takhle náhodou taky nechováte právě v situacích, kdy vás někdo zaujal a pokud ano, je čas na změnu. Kluk je sice lovec, ale taky je někdy potřeba ho trošku popostrčit a k lovu jej povzbudit. Uvědomte si, že úsměv, pozitivní oční kontakt a další věci, vás nic nestojí. Nejste vyzývavá a vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat svoji odvahu a půjde vás oslovit.

Plno holek si o sobě myslí, že nejsou pěkné. Některým se zdá, že mají malá prsa, jiným zase, že jsou moc velká. Další mají komplexy z toho, že jsou příliš drobné, či naopak vysoké. Tahle má velký zadek, jiná pár kilo na víc. Nic z toho však není překážka balení. Definice krásy přece neexistuje, každému se líbí něco jiného. Jeden kluk má rád malá prsa, jiný holku, kterou je za co chytit. Ideální holka je pro každého chlapa jiná.

Dámy, prozradím vám tajemství. I přesto, že muži prvotně děvčata vybírají očima, můžete je dostat něčím zcela jiným. To jak holka vypadá, je v mužském balení jen první část, potom nastupují části další, které rozhodují, jestli ta holka opravdu za něco stojí. A slíbené tajemství je, že zmiňovanou první část můžete vhodně přeskočit pohledem z očí do očí. V té chvíli vám kluk přestane hodnotit postavu, ale přejde do fáze druhé a začne o vás přemýšlet na jiné úrovni, kde váš vzhled už nebude primárně důležitý.

Představte si například, že jste někde v klubu, kde je plno dalších žen a najednou tam vstoupí muž vašich představ. Rozhlédne se kolem a vybírá. Protože nezná povahové vlastnosti dívek v sále, vybírá podle vzhledu a hodnotí. Myslíte, že jste bez šance, protože jim nemůžete konkurovat? Kdepak, stačí upoutat pozornost svým pohledem. V momentě, kdy se vaše oči setkají, usmějte se. V té chvíli jste zaujala jeho pozornost a stala jste se zčistajasna tou zajímavou holkou v místnosti. Chlapovi poběží v hlavě: "Ona se na mě dívala a usmála se, líbil jsem se jí?", a dostáváte bonusové body. I kdyby byly kolem hezčí holky, bude myslet na vás. A pravděpodobně se vám pokusí sbalit, protože bude mít pocit, že mezi vámi něco zajiskřilo.Tohle platí kdekoliv. Být zajímavá neznamená být nejštíhlejší, nejprsatější a nejblonďatější. Být zajímavá znamená vzbudit zájem a navázání pozitivního očního kontaktu je jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout.

K balení kluků je nejvhodnější podívat se na věc klučičíma očima. Uvědomte si, že existuje plno nesmělých mužů, kteří nemají dostatek odvahy udělat první krok, zvláště pokud budou mít obavu, že by se jejich snaha mohla minout účinkem. A ti, když vás vidí, hledají nejčastěji nějakou indícii, která jim naznačí, že máte zájem. A za zájem skutečně nelze považovat to, že se z ničeho nic proměníte v kamennou sochu, která navíc hledí někam úplně jinam, než na něj. Pokud se na vás kluk podívá, dává tím najevo svůj zájem, navažte s ním proto oční kontakt a klidně se i usmějte. Pro něj to bude znamení, že vám není lhostejný a začne přemýšlet co má dělat. Pravděpodobně se ještě jednou ujistí, že se nepřehlédl a potom mu to v hlavě začne vřít, začne si dodávat odvahu a nakonec prostě vykročí. A pokud by se přesto k ničemu neodhodlal, projděte třeba kolem něj. Uvidíte, jak to s ním zacvičí. Jakmile se přiblížíte na dosah, mnohdy to donutí kluka jednat, protože to pro něj bude potřebný impuls k akci. Bude to totiž pro něj míň stresující, než kdyby musel jít až za vámi a tam vás oslovovat.

Často se stane, že holka má zájem o kluka a potom čeká, že ji sbalí. To je v pořádku. Někdy se i setkají pohledem, ale kluk se k ničemu moc nemá, i když je na něm vidět, že by chtěl. Představte si to třeba tak, že jste někde na diskotéce a on sedí u baru. Vyměníte si pár pohledů a úsměvů, ale kluk je nesmělý a nezvedne se a nepřijde za vámi ke stolu. Třeba urputně přemýšlí, jak vás oslovit. Nejčastější chybou, kterou děláte je, že to tomu klukovi ztížíte ve snaze mu pomoci. Například si jdete objednat něco na bar, ale jdete na druhý konec baru, místo abyste šly k němu a objednaly si vedle něj a daly mu tím šanci vás oslovit. Kluk je v tom případě úplně mimo a často to vzdá, protože vaši reakci špatně pochopí. On by totiž něco takového nikdy neudělal.

Při balení nemusíte nikoho oslovovat, ale stačí dát chuť klukovi, aby oslovil vás. Dostaňte se pod jakoukoliv (i obyčejnou) záminkou do jeho blízkosti a potom vás osloví. Náhodné setkání můžete kupříkladu zrealizovat třeba u toalet, kde kolem sebe projdete. Když se budete míjet a podíváte se mu lehce svádivě do očí, tak věřte, že i nesmělý kluk se do balení zapojí.

Pokud nechcete balit někde na veřejnosti, ale máte kluka vyhlídnutého jinde, první věc je dát o sobě vědět. Kluci si vás totiž nemusí všimnout, i když vás potkávají každý den. Musíte se proto zviditelnit. Asi nejjednodušší upoutání pozornosti je pozdrav. Chodíte kolem sebe delší dobu, tak proč se nezačít zdravit? Kluk začne přemýšlet, odkud vás zná a příště pozdraví i on vás. V kombinaci s pohledem do očí v něm vzbudíte zájem. Pozdrav je naprosto nevinná věc. Nikdo vám za něj hlavu neutrhne, ale umí udělat divy, protože donutí kluka o vás přemýšlet. A to je to, o co vám přeci jde.
;-)

For Girl? pšt jací jsou kluci:X

2. ledna 2012 v 18:03 | Rena |  Frustrace
Kafe: Nejlepší jsou silní, žhaví, kteří tě dokážou udržet vzhůru celou noc.
Reklamy: Nemůžeš jim věřit ani slovo.
Vysoké podpatky: Jakmile se v tom naučíš chodit, máš vyhráno.
Horoskopy: Pořád ti ukazují, jak má co být, a skoro vždycky se pletou.
Místa k parkování: Ti nejlepší jsou už zabraní a zbývají jen špatní nebo směšně malí.
Ubrousky: Objeví se, až když je jídlo na stole.
Sněhová vánice: Nikdy nevíš, odkud přijde a jak dlouho bude trvat.
Ojetá auta: Na ty, co snadno získáš, se nemůžeš spolehnout.
Banány: Čím jsou starší, tím rychleji ztrácí formu.
Mimina: Nejdřív ti přijdou roztomilí, ale pak po nich pořád jenom uklízíš.

už trochu ohraný, no ale neva:D

Další % o lásce :-O

2. ledna 2012 v 17:58 | R převzala |  Na co pozor
Patří žárlivost opravdu k lásce???Kolik holek špehovalo své miláčky???A z čeho mají strach kluci???

26% kluků přiznalo , že už byli nevěrní.
78% kluků má strach , že jim jejich holka odejde s někym jiným.
72% kluků a holek si myslí , že žárlivost k lásce patří.
38% kluků touží po holce , která není žárlivá.
37% holek už někdy tajně prohlíželo mobil svýho kluka.
59% holek a kluků věří , že důvěra je důležitá pro šťastný vztah.
89% holek přiznalo , že jejich podezíravost ke klukovi byla zbytečná


Co si o tom myslíte?

K čemu přispívá zamilovanost

2. ledna 2012 v 17:55 | Rena |  Potěšení

1. Když jsi zamilovaná, prospívá to i tvé pleti.
Vypadá zdravější, svěžejší a je víc narůžovělá.
Je to proto, že díky vysokému hormonu štěstí se lépe prokrvuje.

2. Taky tvoje vlasy se najednou víc lesknou a vypadají líp,
a je to opět díky hormonům, jejihž tvorbu zamilovanost vyvolává
a které mají pozitivní vliv na celé tělo.

3. Tolik šarmu, energie a síly, jsi ještě nikdy neměla.
Žeby nějaké kouzlo? Jak se to vezme.
Za všechno, co z tebe vyzařuje,
může zase jen láska.

Techniky líbání

2. ledna 2012 v 17:51 | Rena |  Potěšení
Líbání Lehoučkými dotyky
Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.
Dýchání z úst do úst
Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.
Líbání rty i zoubky
Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.
Francouzké polibky
Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.
Objímání se rty
Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.
Líbání na různé části těla
Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Pár vět o polibku

2. ledna 2012 v 17:40 | Renata |  Potěšení

Polibek

- Polibek je dotek rtů na znamení lásky, míru, nebo úcty (polibek ruky). Některé národy totéž místo polibků vyjadřují třením nosů.
- Polibky na ústa jsou vzrušivé proto, že nervová zakončení ze rtů jsou vedena přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů.
- Partnera potěšíte, když ho políbíte na místo nacházející se mezi krkem a ušním boltcem.
- Polibky na šíji a ramena, na špičky prsou a na pupík mohou vzbuzovat ty nejšťastnější pocity.
- Během polibku spotřebujete asi 12 kalorií, krevní tlak stoupne až k číslu 150 a do pohybu se uvede 29 obličejových svalů.
- Polibek lze snadno pokazit. Mlaskavými zvuky, zápachem z úst, příliš bolestivým kousnutím nebo příliš hlubokým zasouváním jazyka do úst.
- Skutečně romantický polibek by měl být velmi něžný a pomalý, aby ho partner mohl plně přijmout.
- Při savém polibku dochází k vytažení celého jazyka z partnerových úst.
- Při motýlím polibku se dotknou rty a špičky jazyků jen jemně jako motýlí křídla. Dýchá se lehce pootevřenými rty, čímž se efekt ještě znásobí.
- Při všech druzích polibků je potřeba sledovat reakce partnera a podle nich se řídit. Je to záruka úspěchu.