Únor 2014

O zisku tel.č. kluka :D

18. února 2014 v 14:09 | R |  Na co pozor

6 věcí, na které si dát pozor při získávání tel. čísla :-)

Tak pro začátek, doufám že nemusím moc zmiňovat takové ty základy, jako že holku nesmíš o číslo prosit nebo o něj dokonce škemrat. Všechno samozřejmě musí velmi volně vyplynout ze situace, takže se smiř s tím, že při získávání čísla budeš pokaždé muset trochu improvizovat. Úkolem tohohle článku je ale zaměřit se na hlavní věci, které by sis měl uvědomit ještě než neznámou holku o číslo požádáš.
 1. První kontakt
  Když se dostaneš nějakým způsobem do blízkosti dotyčné (kterou vůbec neznáš a chceš ji požádat o číslo), musíš jí především najevo, že máš o ní zájem. K prvotnímu projevu zájmu stačí, když se na ni dlouze podíváš a usměješ se. Tím jí tak trochu naznačíš, že se ti líbí a mohl bys mít zájem.
 2. Pozor na "otevírací hlášku"
  U otvírací hlášky je důležitý hlavně způsob, jakým jí proneseš. Pro začátek není na škodu v dobré náladě a s úsměvem okomentovat okolí. Např. v MHD doporučuju udělat si trochu legraci z okolo sedících naštvaných obličejů. Jednou jsem použil:

  ,,Hele koukej na tu paní vepředu. Celou cestu přemýšlím jestli je její obličej kyselejší než ten citron, co jsem měl ráno k snídani." :-)
  Nutno samozřejmě doplnit úsměvem a působit v pohodě. Nesmí to být něco složitého. Když to bude mít alespoň trochu vtipu, máš body navíc.
 3. Krátce se představ
  Abys na holku působil trošku důvěryhodně, rozhodně se co nejdříve po "otevírací hlášce" představ. Stačí krátce říct ,,Jinak, asi bych se měl představit... já jsem Slim :-)"
 4. Buď přímý
  Samozřejmě nejde rady zobecňovat, ale když uvidíš, že to není ono a holka si začne myslet, že jsi další z těch nudných chudáků žebrajících o číslo, přejdi přímo na věc.
  ,,Koukám že ze mě nejsi uplně u vytržení a považuješ mě za dalšího z těch sexuálních loudilů, kteří tě oslovují každý den. Zvu tě na kafe do tamhletoho podniku, dej mi ještě 3 minuty a já ti ukážu, že nejsem jeden z těch nudných týpků a je se mnou celkem sranda :-)."
  Ta věta je nějak dlouhá...určitě to půjde říct i lépe, než jsem to napsal.
  Každopádně tímhle holku lehce překvapíš a ukážeš, že nejsi jeden z těch, kteří se bojí jít přímo na věc.
 5. Ptej se na její zájmy
  Snaž se během pár otázek v krátkosti zjistit, co jí zajímá. S tím souvisí i další postup, když budeš chtít rozhovor ukončit zeptáním se na číslo.
  Např.
  TY: ,,A co děláš nejradši v pátek večer?"
  ONA: ,,No, ráda tancuju, obvykle zajdeme někam s kámoškama a trochu se pobavíme"
  TY: ,,Aha to nezní neobvykle, a kam chodíš nejradši?"
  ONA: ,,Nejradši mám klub XX"
  TY: ,,Fakt? Do XX taky chodím rád. Zrovna v pátek tam jedeme s kámošema. Jestli chceš jít s náma, dej mi číslo a nějak se domluvíme ;-)"
 6. Holka by se měla na setkání s tebou těšit
  Pamatuj, není důležité kolik čísel na holky máš, ale kolik ti jich je schopno odpovědět :-) Rozhodně není účelem prvotního balení holku "uštvat" tak, aby ti dala číslo jenom za účelem zbavení se tě. Stačí jí demonstrovat, že máte něco společného a nejsi uplně nudný.
  Takže jí určitě na něco nalákej, než se rozloučíte ;-)
A jedna rada na závěr: Nikdy, ale opravdu nikdy nepřistup na to, abys dával číslo ty jí. Vždy trvej na tom, aby ho dala ona tobě. :-)

Proč kluci lžou?

18. února 2014 v 14:07 | Eliška Raková |  Vysvětlivky

Lže ti? Zjisti proč…

SEX & DUŠEVNO
připravila | 1. 2. 2008 | 1 komentář
lharDobře víš, jak silné je někdy to nutkání zaškrtit vlastního přítele poté, co ze sebe před tebou vysype ten nejnesmyslnější důvod, proč nedorazil na vaše rande. Něco by sis však měla uvědomit - to, že ti tvůj miláček sem tam tak trochu zalže, neznamená, že před tebou chce skrývat skutečně velmi závažnou skutečnost. Důvod lži je často velice "nevinný".

Každý z nás - tedy i kluci, se při lhaní cítí nepříjemně. Narozdíl od holek však kluci často nepřemýšlí předem nad důsledky své lži. Stačí vteřinka a lež je na světě, aniž by kluk musel sedět a hodiny nad tím přemýšlet. To my často vše bereme příliš vážně a ve všem hledáme velblouda. Nebo to tak není?
A jaké jsou příčiny toho, že se z milé klučičí tváře v momentě stane prohnaný zatloukal?
1. MAJÍ SVÉ EGO
Skutečnost nám dávno známá. Než aby kluk přiznal porážku, začne brousit zprava doleva a zleva doprava tak, aby vše zaobalil ve svůj prospěch. Přiznat vlastní chybu? Ne, na to je většina mužské populace příliš tvrdohlavá a hrdá. Jak se k tomu tedy postavit? Jakmile přijdeš na to, že se tvůj milý v něčem zmýlil, maximálně ho na to upozorni, ale nepopichuj ho kvůli tomu. Bylo by to pro tvou vlastní škodu…lhar2
2. NESNÁŠÍ HÁDKY
"Pokud mi na někom (třeba na holce) skutečně záleží, dělám vše pro to, aby mezi námi bylo všechno OK. Proto se snažím vyhýbat se hádkám jakkoliv to jde," svěřil se nám sedmnáctiletý Michal. Je samozřejmé, že tvůj miláček si moc dobře uvědomuje, že jsou jisté skutečnosti, které by ti velkou radost neudělaly a pravděpodobně by vyvrcholily hádkou. Není divu, že na otázku, proč ti večer nezavolal, neřekne podle pravdy, že pařil s kamarády až do rána šílenou počítačovou hru, ale raději se ti omluví, že mu nebylo dobře a šel brzo spát. "Radši risknu ,milosrdnou lež', o čemž se nemusí vůbec dozvědět, než abych jí řekl pravdu a následující měsíc neušel jejím neustálým výčitkám," tvrdí devatenáctiletý Petr.
3. NECHTĚJÍ VYPADAT HLOUPĚ
Lhaní u mnohých kluků funguje jako pravidelný obranný mechanismus. "Když vyjde na povrch něco, kvůli čemuž se pak cítím jako naprostý idiot, začnou se mi v hlavě tvořit neuvěřitelné výmluvy a příběhy, které by mě mohly ospravedlnit," prozradil nám o sobě patnáctiletý Pepa. Když se kluk stydí nebo jej něco zraní, je z něj velmi křehké stvoření, které by nejraději strčilo hlavu do písku. Zároveň má ovšem nutkání vzchopit se a vše nepříjemné od sebe odrazit pryč. "Moje spolužačka, která se mi hodně líbila, se mě jednou v pondělí ráno zeptala, jak jsem si užil narozeninový večírek svého bratránka. Někde totiž slyšela, že jsem tam byl. Řekl jsem jí, že jsem tam potkal super roštěnku (i když jsem popravdě za celý večírek nepromluvil ani s jednou holkou!), báječně jsme se bavili, ale nakonec z toho nic nebylo. Chtěl jsem jen vědět, jestli bude žárlit, a rozhodně jsem nechtěl přiznat, že jsem taková ,lama' a z balení holek mám panický strach," směje se osmnáctiletý Honza.
4. CHTĚJÍ MÍT CHVILKU PRO SEBE
"S mojí holkou trávíme společně hodně volného času. Občas si ale chci někam vyjít někam i bez ní, prostě jen s mou klučičí bandou. Někdy jí proto trochu lžu, ale jen proto, aby neměla špatný pocit, že ji nechci brát se sebou. Nejsem si jistý, že by to úplně pochopila," tvrdí nám dvacetiletý Tom. Tohle očividně nesouvisí pouze s přístupem kluků, ale také s námi holkami. Měly bychom si uvědomit, že kluci mají právo si občas vyjít bez nás. Je třeba být tolerantní a důvěřovat jim - jen tak nebudou mít potřebu nám kvůli těmto záležitostem lhát!
5. ZÁLEŽÍ JIM NA NÁS!
Jistě víš, že pro hezký vztah není až tak podstatné, jestli máte ve všem úplně stejný vkus - tedy co se týče hudby, oblečení atd. Zamilovaný kluk, který se chce před svou novou partnerkou ukázat v co nejlepším světle, je ochotný odkývat, že také úplně žere písničky Justina Timberlakea, i když má pokoj polepený plakáty hardrockových kapel a z tančících blonďáčků se mu zvedá žaludek. Klukům obvykle trvá, než se ve vztahu začnou cítit jistěji a odhalí svou pravou tvář, protože mají strach, že pak už se nám nebudou tak moc líbit. Buď k němu shovívavá - vždyť přece nejde tolik o to, jestli máte rádi stejnou hudbu, nýbrž o to, jestli se máte rádi, ne?
A na závěr…
Maličká, v podstatě neškodná lež, jde v pohodě přejít. Pokud jsi si však vědoma toho, že ti tvůj milý lže neustále a ovšem, měj se na pozoru, protože to už tak v pořádku není! V tomto případě pomůže, když si s ním promluvíš - řekni mu na rovinu, že s každou sebemenší lží mu postupně přestáváš důvěřovat. A tak by to být rozhodně nemělo, takový vztah přece nemá smysl. V případě, že ti kluk lže dokonce o velmi vážných věcech (třeba, že se schází ještě s jinou holkou, nebo bere drogy), rovnou s ním neztrácej čas!
Každopádně, vždy, když odhalíš jeho lež, zamysli se nad skutečnou příčinou. Pokud je důvodem tvé chování, měla by ses zamyslet především sama nad sebou. Nestačí jen láska a důvěra, ale důležitá je i vzájemná tolerance a pochopení!

http://slecna.info/dusevno/lze-ti-zjisti-proc/ ....velmi zajímavé

Moje Akademie :D

7. února 2014 v 15:00 | Reny |  Frustrace
Ahoj.. už jsem tu dlouho nebyla.... ale jestli chcete něco z mého života a pro pobavení a zpestření tohohle blogu...
tak mám pro vás toto vydeo ze cvičení na akademii jsem tam v pruhovaných gatích a modré košili (za kluka xD) :D
Vase "divná" R ;)


Líbí? :DD