O zisku tel.č. kluka :D

18. února 2014 v 14:09 | R |  Na co pozor

6 věcí, na které si dát pozor při získávání tel. čísla :-)

Tak pro začátek, doufám že nemusím moc zmiňovat takové ty základy, jako že holku nesmíš o číslo prosit nebo o něj dokonce škemrat. Všechno samozřejmě musí velmi volně vyplynout ze situace, takže se smiř s tím, že při získávání čísla budeš pokaždé muset trochu improvizovat. Úkolem tohohle článku je ale zaměřit se na hlavní věci, které by sis měl uvědomit ještě než neznámou holku o číslo požádáš.
 1. První kontakt
  Když se dostaneš nějakým způsobem do blízkosti dotyčné (kterou vůbec neznáš a chceš ji požádat o číslo), musíš jí především najevo, že máš o ní zájem. K prvotnímu projevu zájmu stačí, když se na ni dlouze podíváš a usměješ se. Tím jí tak trochu naznačíš, že se ti líbí a mohl bys mít zájem.
 2. Pozor na "otevírací hlášku"
  U otvírací hlášky je důležitý hlavně způsob, jakým jí proneseš. Pro začátek není na škodu v dobré náladě a s úsměvem okomentovat okolí. Např. v MHD doporučuju udělat si trochu legraci z okolo sedících naštvaných obličejů. Jednou jsem použil:

  ,,Hele koukej na tu paní vepředu. Celou cestu přemýšlím jestli je její obličej kyselejší než ten citron, co jsem měl ráno k snídani." :-)
  Nutno samozřejmě doplnit úsměvem a působit v pohodě. Nesmí to být něco složitého. Když to bude mít alespoň trochu vtipu, máš body navíc.
 3. Krátce se představ
  Abys na holku působil trošku důvěryhodně, rozhodně se co nejdříve po "otevírací hlášce" představ. Stačí krátce říct ,,Jinak, asi bych se měl představit... já jsem Slim :-)"
 4. Buď přímý
  Samozřejmě nejde rady zobecňovat, ale když uvidíš, že to není ono a holka si začne myslet, že jsi další z těch nudných chudáků žebrajících o číslo, přejdi přímo na věc.
  ,,Koukám že ze mě nejsi uplně u vytržení a považuješ mě za dalšího z těch sexuálních loudilů, kteří tě oslovují každý den. Zvu tě na kafe do tamhletoho podniku, dej mi ještě 3 minuty a já ti ukážu, že nejsem jeden z těch nudných týpků a je se mnou celkem sranda :-)."
  Ta věta je nějak dlouhá...určitě to půjde říct i lépe, než jsem to napsal.
  Každopádně tímhle holku lehce překvapíš a ukážeš, že nejsi jeden z těch, kteří se bojí jít přímo na věc.
 5. Ptej se na její zájmy
  Snaž se během pár otázek v krátkosti zjistit, co jí zajímá. S tím souvisí i další postup, když budeš chtít rozhovor ukončit zeptáním se na číslo.
  Např.
  TY: ,,A co děláš nejradši v pátek večer?"
  ONA: ,,No, ráda tancuju, obvykle zajdeme někam s kámoškama a trochu se pobavíme"
  TY: ,,Aha to nezní neobvykle, a kam chodíš nejradši?"
  ONA: ,,Nejradši mám klub XX"
  TY: ,,Fakt? Do XX taky chodím rád. Zrovna v pátek tam jedeme s kámošema. Jestli chceš jít s náma, dej mi číslo a nějak se domluvíme ;-)"
 6. Holka by se měla na setkání s tebou těšit
  Pamatuj, není důležité kolik čísel na holky máš, ale kolik ti jich je schopno odpovědět :-) Rozhodně není účelem prvotního balení holku "uštvat" tak, aby ti dala číslo jenom za účelem zbavení se tě. Stačí jí demonstrovat, že máte něco společného a nejsi uplně nudný.
  Takže jí určitě na něco nalákej, než se rozloučíte ;-)
A jedna rada na závěr: Nikdy, ale opravdu nikdy nepřistup na to, abys dával číslo ty jí. Vždy trvej na tom, aby ho dala ona tobě. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama